• Romantický

Bláznovství (2008)

Achjo, od The Wackness jsem čekala vážně víc. Film, který mi přijde vážně o ničem a já se těšila, až bude konec. Dávám 2* a to za Joshe Pecka, který předvedl skvělý herecký výkon a Mary-Kate, která je od malička mou oblíbenkyní. Jsem zklamaná.

Baletní střevíčky (2007) (TV film)

Řekla bych, že ten film tady má 70% jen kvůli Emmě Watson. Děj byl absolutně o ničem a popravdě, docela jsem se těšila, až se dostanu na 1:24:17 a bude konec. Ale Emmy výkon byl skvělý. Za to asi ty 2*. :)

Americká krása (1999)

Ze začátku jsem myslela, že to bude opět nějaká americká romantika. Ale zmýlila jsem se. Film mě velice překvapil. Děj nečekaně zajímavý, skvělí herci a k tomu krásná a příjemná hudba od Thomase Newmana. Dávám 5*.

Coco Chanel (2009)

Achjo, tolik jsem od tohohle filmu očekávala. Ale ten děj mi přišel, že je naprosto o ničem. Jediný plus, co bych viděla je má oblíbená Audrey Tautou, hudba, která tam občas zazněla a taky všeobecně kostýmy. Dávám 3*.

Sám doma (1990)

Film mého dětství!:) Skvělý děj, skvělí herci a hlavně hodně humoru:] Celkově se vlastně vždy směju od začátku do konce:] 5*. :)

Pan Nikdo (2009)

Opravdu vynikající film! Ačkoli si myslím, že málokterý člověk ho pochopí hned při prvním zhlédnutí. Film se dobrým dějem, myšlenkou, skvělým hereckým obsazením a výkony [hlavně můj veliký oblíbenec Jared Leto]. Dávám 5*. :]

Pusinky (2007)

Ten film mám prostě ráda. Viděla jsem ho několikrát a stále jsem jím unešená. Obzvlášť mě zaujala postava Išky:] 4*.

Pomáda (1978)

Úžasný John Travolta a krásná Olivia Newton:] Myslím, že roky tomuto filmu neubraly na kvalitě:] Výborný muzikál se skvělou hudbou, kterou nevyženete z hlavy:D 5*.

Pomáda 2 (1982) odpad!

Nenene:) Jednička byla skvělá, dvojka se mi fakt nelíbila:] Jak tu někdo napsal, "zbytečné pokračování" . :]

Je to i můj život (2009)

Po celý film jsem brečela, ale myslím, že u tohoto filmu se snad ani jinak nedá. Hodně povedené a působivé drama, při kterém jsem se hodně zamyslela nad tím, jak je život krátký a jak bychom si ho měli užívat. Protože někteří takové štěstí bohužel nemají.