Mlčení jehňátek (1991)

Tenhle film je nutnost shlédnout! Film nic nepostrádá, všechno je sladěno a výsledkem je dokonalý film s ještě dokonalejším Hopkinsem a Jodie Foster.

Sedm (1995)

Naprosto skvělý a bezchybný snímek! Snad stačí jen dodat, že mu právem patří 6. místo v TOPu.

Stmívání (2008)

Celé se to utápí v sáhodlouhých romantických rozhovorech. Ne příliš přesvědčivé zpracování. Se zajímavým námětem si scénář moc nerozumí. Tento film ale rozhodně našel své moře fanynek, zejména kvůli Pattinsonovy.

Kniha přežití (2010)

Nevšední snímek s nevšením scénářem, se kterým se dalo vypořádat ale mnohem líp. Někdy až zdlouhavé záběry a celkově málo akce? To je sice pravda, ale přišel jsem tomu nakonec na chuť. Tenhle film nemusím vidět znovu, ale rozhodně pro něj nemám velkou kritiku, spíše pochvalu za originalitu, s jakou byl vytvořen. Odpočinkový film, který mě nijak příliš nenadchnul ani nezklamal si i pře ze všechno získal mé ****.

Solomon Kane (2009)

Na mě až příliš ponurý snímek, nicméně je to typický příběh, kdy se člověk upíše ďáblu... Čekal jsem víc souojů. Pro mě až moc naivní příběh. Hlavně mě zklamal konec, ke kterému celý film spěl strašně dlouho a konečná bitka se vyřešila během minuty.

Čarodějky (1998) (seriál)

Tento seriál zaujme snad jen malé holky...já jsem ho hned po prvním shlédnutém díle odepsal.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Tento film nic nepředvedl. Jen spolknul mnoho peněz a pobavil malé děti. Sice zde vystupuje mnoho známých celebrit, ale jejich herecké výkony stojí za "starou bačkoru".

Taxi 3 (2003)

Tenhle díl značně pokulhává oproti předchozím.Nicméně se u něj ještě "jakš takš" dá pobavit obzvláště, když jste fanouškem starších bratříčků.

Taxi, taxi (2000)

Klasická francouzská komedie, u které se slušně pobavíte. To že taxík umí nadpřirozené věci mi tady až tak nevadilo. Tato komedie se musí prostě brát s nadsázkou.

Taxi (2004) odpad!

Z okopírovaných scén mě akorát tak zabolela hlava! Jak si tohle vůbec Američani mohli dovolit? Navíc Queen Latifah jako drsná řidička? Tfuj!