Naruto (2002) (seriál)

Kdo neviděl toto anime od začátku nebo více dílů, tak se k tomu nemá co vyjadřovat. Je to TOP anime, které někdy zkazí filler. I když se některé fillery povedly, přetínají nit příběhu.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Legenda, které táhne přes 20 let. Pro mě nejlepší seriál všech dob. Prozatím.

Karate Kid (2010)

Proč se jmenuje film Karate Kid, když je v něm o karate jen jedno slovo a to je, že karate je uplně něco jiného než kung-fu? Byl to od producentů dobrý tah.

Amélie z Montmartru (2001)

Tento film mě dostal! Musíte se na něj soustředit, jinak to nemá smyl.

Instinkt (1999)

Pokus vylekat lehce diváka v nečekaných situacích běžného hovoru, mi přijdou jako mínus tohoto filmu. Nevím proč sem dal 3 hvězdičky, každopádně to nějaký estetický zážitek ve mě zanechalo. Dobrá myšlenka a nápad, ale podle mě dostatečně nerozvinuto a nedotaženo do konce.

Lovci stínů (2007)

Spíše vede k zamyšlení nad našimi vynikajícími tajnými a ozbrojenými službami, než k filmovému zážitku.

Temný rytíř (2008)

Pro mě osobně jedinečné životním výkonem "Jokera"! R.I.P.

Kick-Ass (2010)

Tak toto "nakopalo" prdel všem superhrdinům od Spidermana, až po Ironmana :D

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Každá role má svou těžko zaměnitelnou postavu, dvojice Smoljak+Svěrák vyšperkovala tuto klasickou, českou komedii témeř k dokonalosti. Sovákova jedna z nejlepších rolí. Kemr nezklamal ve vedlejší roli. Hlášky nezná jen jedna generace, ale troufám si říct minimálně 3 a kdo ví, kolik jich ještě bude :)