Šifra mistra Leonarda (2006)

V tomhle naprosto souhlasím s golfistou. Tenhle film není rozhodně tak špatný, jak to všude noviny popisovali, myslím si, že se touhle kritikou nechalo hodně lidí strhnout. Pokud si odmyslíme knihu, která se prostě nedá přenést na plátno, tak je to slušný film, dobrá hudba a hlavně si tady člověk může vychutnat interiéry a exteriéry.

Skrytá identita (2006)

Mark Wahlberg tady exceluje, ale jinak mě tenhle film výrazně neoslovil. Poslední scéna se ale moc povedla.

Ajťáci (2006) (seriál)

Pozor! Tenhle sitcom je extrémně náročný pro vaši bránici!

Once (2007)

Pěkný poetický film s nádhernými pisničkami. Kazí to jen opravdu špatný herecký výkon Markétky.

Dokonalý trik (2006)

Škoda jen, že to nemělo logické vyústění.

Casino Royale (2006)

Daniel Craig a James Bond? Výborná kombinace, pro mě osobně nejlepší ztvárnění této postavy a také nejlepší z filmů o JB. V rámci žánru tomuhle filmu nemůžu nic vytknout. Je až neskutečné, jak múže být karetní hra, kterou vůbec nechápu, tak napínavá. Le Chifre v podání Madse Mikkelsena je první pro mě uvěřitelná negativní postava a paní M je standartně vynikající. A hudba tomu všemu jen kraluje.

Tajnosti (2007)

Nebýt Ivy Bittové, šla bych s hodnocením dolů.

Skins (2007) (seriál)

Tak Nicholas Hoult nám vyrostl :) Velmi povedený seriál s velmi surovým vyprávěním.

Pokání (2007)

Co k tomu filmu ještě říct? Nádhera a naprosto strhující závěr. Takhle překvapená sem nebyla dlouho.