Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Stejně jako u trojky, kdybych měla hodnotit jen taneční scény, tak pět hvězdiček. Jinak samé přehrávání a klišé.

Michael Clayton (2007)

Děsivý film svým obsahem. Tilda Swinton si toho oscara zaslouží. Já sama za sebe doufám, že se tohle ze mě nikdy nestane.

Juno (2007)

Povedený film. Moc se mi líbí ve své roli Michael Cera a Jennifer Garner (dojemná scéna s bříškem). I když tenhle film vybočuje z průměru, oskarové nominace jsou podle mě až moc.

Where the Hell is Matt? (2008)

Kdykoli se na to podívám, poskočí mi srdce :)) vyloudí to na člověku takový ten hloupý úsměv, i když to třeba nechce.

Výměna (2008)

!!!SPOILER!!! Filmu bych vytkla jen jednu věc - otevřený konec. Normálně mi to až tak nevadí, i když mám ráda jasno, ale tady to to uzavření chtělo už proto, že tam o něj šlo už od začátku.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Úúúúúúú, ách, tak vášnivé, vábivé, šarmantní, lechtivé a pak tak trochu zvrácené. Člověk z toho cítí tu atmosféru dovolené, to vábení dobrodružství a ukazuje, jak je těžké nepodlehnout. Upřímně, kdyby k vám přišel Javier Bardem ke stolu, co uděláte, dámy? :)

Vévodkyně (2008)

Ralph Fiennes dokáže dobře zahrát cokoli. Jeden z mých nejoblíbenějších herců.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Něžný vetřelec a Brigáda byly skvělým příslibem tohoto projektu, ale pak to šlo z kopce.

Předčítač (2008)

Kate Winslet je prostě paní herečka. Pro ni jako pro neskutečně krásnou ženu to bylo těžké dokázat. Tohle není první a určitě ne ani poslední důkaz jejích kvalit.