Velký Buck Howard (2008)

Veľmi oddychová záležitosť, budete sa trochu nudiť a to je všetko...

Temný případ (2014) (seriál)

Počúval som s každej strany aký je to vynikajúci seriál a tak som si ho dnes pozrel. Naliehanie okolia asi spôsobilo ,že som od toho čakal viac ako vtom bolo. Celé to rozprávanie bolo jemne humorné a zároveň veľmi hlboké. Dialógy aj monológy sa počúvali naozaj dobre a dávali zmysel, o hereckých výkonoch McConaugheyho a Harrelsona sa dá bezpochyby tvrdiť, že sú špičkové. Títo dvaja páni to nakoniec ani zle zahrať nevedia. Tu sa ale chvála končí a začína kritika.. To tajomné prostredie okolo okultizmu a vrážd ma celý čas nechávalo čakať na jeden z najnudnejších záverov v seriálovej histórii. Nekonalo sa žiadne prekvapenie ,čo ma naozaj sklamalo. Čakal som ,že ich odhalenie prinesie obrovský proces kde odsúdia všetky veľké ryby, čakal som ,že s hlavným záporákom sa nevysporiadajú za 3 minúty boja ale, že im vysvetlí prečo to robil a čo tým sledoval. Nedostalo sa mi odmeny za sledovanie toho dlhého príbehu, ktorý vyzeral tak zaujímavo,záhadne a nadprirodzene. Kvôli zlému záveru (i keď 90x lepšiemu ako v Himym) dávam 4 z 5.

Bitva o Černobyl (2006)

Tak za prvé: Cival je kokot vypatlaný. Ako inak označiť hlupáka,ktorý chce aby bol dokument silnejší ako jadrový výbuch. Po takomto tvrdení milý Cival mi nezostáva nič iného len uznať rozsiahle poškodenie tvojho zmutovaného mozgu rádioaktivitou a poľutovať celé tvoje zdegenerované okolie. Dokument je to vynikajúci, nielen autentickosťou ale aj témou. Sila jadra sa nedá podceňovať rovnako ako sila retardácie Civala.

P.S. Miluji Tě (2007) odpad!

Netúžim žrať hovná takže ani toto nezožeriem....

John Wick (2014)

Mi nehovorte, že tu dakto neojebáva ,že to videl kurva keď dnes je deň premiéry v našich vyjebaných republikách kapitalistických zapredaných, 12 hodín čerstvo odbilo a ono tu už je 32142314123 recenzií a aspoň 9829837490 hodnotení keď sa to ešte ani nestihlo premietnuť. Fuck u all liars!...13.1.' 15 ps: naozaj nálož olova a Keanu to chlapčisko ju uniesol sám a dokonalo. Chýbalo mi len, že si tú pomstu nevychutnával nejakým mučením, ale je to zabijak a už ho to naťahovať ani nebaví. Plné 4*

Hercules (2014)

Zhltol som to a zistil som ,že som sa vôbec nezabával a len čakal koľko legiend ešte o "Herkilesovi" poprú.

Extraterrestrial (2014) odpad!

Je to hlúpa,predvídateľná,zbytočná,nudná,nezábavná,absolútne nepoužiteľná,nezapamätateľná,zdĺhavá,americká,uplakaná,zasratá, detinsky nemotorná,drahá,bez nápadu, okopírovaná, nezáživná,zle zahraná, zle napísaná, najhoršie natočená debilina.

Nepřítel státu (1998)

Dobre sa nato pozerá ako američania robia niečo čo je fyzicky nemožné ako keby to bolo bežné už od stredoveku. Áno správne robím si srandu, je to typicky americký oblbovák kedy vám ukážu približnú realitu aby ste neboli zaskočení keď sa v správach dozviete ,že je to čiastočne pravda. Nebojte sa podľa jedneho záberu kamery sa naozaj nedá zistiť, čo máte v taške podľa obrysu. Vaša cibuľa je v bezpečí.

Co horšího se může stát? (2001)

Podpriemerná snaha o komédiu aj keď tam hral tlstý DeVito a dostatočne retardovaný Lawrence. Nesedeli si spolu a celkovo to bola nuda.