Jak vyrobit vraha - Série 2 (2018) (série)

Tak nahnevaný som nebol ešte pri sledovaní seriálu. Mne sa ani nechcelo veriť, že to sú autentické zábery za 13 rokov a starnutie robili makeupom a starú kvalitu záznamu filtrami. Nie je tomu tak. Majstrovské spracovanie, dokumentaristika nevídanej úrovne. Tie skurvené špiny čo to na neho našili si v pohode dožijú kým ich stihne spravodlivosť a zatiaľ Steven bude dedo v base....Neskutočná krivda a neschopnosť americkej verejnosti je aspoň z časti vykompenzovaná zobrazením pravdy v takomto formáte. Ak tento seriál budete sledovať pripravte sa, že budete znechutení, nahnevaní a neustále v napätí čo ďalšieho si kto ešte vymyslí.

Enola Holmesová (2020)

Veľmi feministicky ladená oddychovka.Samozrejme, že som to pozeral len kvôli sherlockovi. Celkovo film bez väčšieho zmyslu len ako nejaký dokument o rodine so zápletkou typickou pre diela a.c.doyla.

Ďábel (2020)

Film o tom ako sa zabíjajú sprosté hlavy v mene boha.

Pekelná kuchyně (2019)

Určite neodporučím nikomu. Pozrel som to len z nudy a nudil som sa aj počas sledovania. Nebolo tam vidieť žiadne budovanie impéria o ktorom vkuse hovorili, stále to bola len jedna nejaká ulica a nejaká izba vzadu za krčmou. Nikdy nie zobrazenie narastajúceho úspechu. No a stále to stálo len na dobrom slove taliánov, ktorí ich nechali hrať sa na pieskovisku. Plno vrážd z filmu mafiánku nespraví, to skôr Cčkovy hovnor. Najväčší šéf - vedľajšia postava -1*, tri ženy, ktoré sa len rozhádajú je síce vtipné zobrazenie reality ale to vie každý a preto nuda -1*, uplne blbý záver na spôsob "it's just a prank bro" -1*. Ost8vaju teda dve hviezdy, ktoré nechávam len tak lebo sa mi už nechce ani hľadať v tom cárachu prečo stiahnuť všetky a dať odpad.

Instinkt lovce (2019)

Nuž nič čo by som si vybral znovu. Cage tie roly berie úplne všetky bez rozmyslu a preto to vypadá, že je skôr seriálový herec a nie moc talentovaný. Film mieša typické klišé CIA, bývalých vojakov a trochu chlapského hrdinstva pred ženou.

Děda, postrach rodiny (2020) odpad!

Musím dať odpad. Nie len preto, že je to plné afektovaných, dementných "vtipov" ale hlavne pretože ukazali ako potkan prehryzne kábel pod napätím a nedostane šok.

Mulan (2020) odpad!

Nemôžem lepšie ako odpad. Veľmi sračka aj kvôli tým hnusným ťamavým ksichtom, ktoré znemožňujú rozoznať ženu od "muža".

David Beckham: For the Love of the Game (2015) (TV film)

Produkcia od BBC odviedla tradične dobrú prácu. David si plní sny a za 9 dní obletí svet aby si na každom kontinente zahral futbal.

Sociální dilema (2020)

Pre mňa toto nie je žiadna novinka ale som rád, že dokument ako tento vznikol a dufam, že ich bude vznikať viac.