Kamelot (2011) (pořad)

Občas zajímavé debaty, ale proč do toho musí tahat diváky? Ok ať posílají maily, ale proč musejí mít živý vstup? Ve většině případů stejně melou blbosti a nepoloží ani kvalitní dotaz. Jinak Záruba - Bosák slušná dvojka a kolikrát se člověk dozví i nějaké nové informace.

Luther (2010) (seriál)

Nic extra, sice zajímavé prostředí z Londýna, herci, nicméně scénář a postup při vyšetřování je leckdy zarážející. Slabý nadprůměr.

Méďa Béďa (2010)

Nebylo to nejhorší, jak už tu říkají ostatní - na grafice se ještě zapracovalo, dabing celkem ušel (Bubu byl skvělý), občas legrace, jen ti herci nic moc. Nevím, proč tam dávají největší paka z USA... Je to mezi 2-3*, ale Medu jsme mel vzdy rad, takže díky želvě i 3D za 3*.

Město (2010)

Tak nevím, proč je kolem toho tolik humbuku. Jistě, fajn krimi drama, ale to je tak asi vše. A že to natočil herec? To z toho nedělá, kdo ví co. Nehledě na ten trochu patlající se scénář a konec filmu. Nic proti, režijně fajn, ale takových filmů je a bude.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Tak první díl prequelu úspěšně za sebou. Co dodat? Snad jen at už je tu další díl, protože mě skvěle navnadil a konečně ukončil dlouhé čekání. Zkrátka chybělo mi trochu té krve a odhalených naděr :-))) Tak po posledním dílu naprostá spokojenost, závěrečný souboj naprostá ultimatilita :-)

Fighter (2010)

Pěkné rodinné drama, do kterého jsem se ale nemohl zžít. trochu suché, bez emocí.

Agatha Christie's Poirot - Vražda v Orient expresu (2010) (epizoda)

Trochu opomenutá detektivní část, která je ale nahrazena moralitou a svým způsobem celý film povyšuje o hvězdu výše. Oproti verzi ze 70. let je tento Poirot více lidský, není tak agresivní a Suchet umí lépe ztvárnit emoce, se kterými se nakonci filmu pere.

Černá labuť (2010)

4. hvezda jen kvůli výbornému konci. Do té doby trochu nudné drama.

Agatha Christie's Poirot - Hodiny (2011) (epizoda)

Po dlouhé době nové díly, po dlouhé době kvalitní detektivka jak má být. Předválečné období v Anglii a plno špiónů. Do toho Hercule Poirot a jedna vražda. Super provedení. Těším se na další díly.