Arachnid (2001)

Přišlo mi to hrozně vtipný a aspoň za to, že jsem se pobavila dávám hvězdičku. Na rok 2001 jsou efekty teda krutě ubohý.

Godzilla (1998)

Nuda. A bylo mi Godzilly líto :D

2012 (2009)

Kvůli efektům (pokud jsou povedené, ale to už v dnešní době snad nejde, aby nebyly) mě baví snad každý katastrofický film a nestalo se mi, že bych nějaký vyloženě vypnula. Tady sice taky ne, ale občas mě to dost nudilo. Katastrofický film, který ve mně pak nevyvolá obavy a nejistotu, že se něco takového stane, je film k ničemu. A některé scénky byly tak přehnané, až jsem se musela smát.

Piraňa 3D (2010)

Jedna hvězda za efekty, druhá za příběh tak trochu vtipně pojatý... jinak se mi to nelíbilo. Pubertální film sloučenej s horrorem asi fakt nedělá dobrotu.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Z příběhů mi někdy opravdu běhá mráz po zádech. Je to velmi zábavné a ráda sledováním trávím volný čas - jen by mě docela zajímalo, co je na tom pravdy :)

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Báječné pokračování, které mě tedy rozhodně nezklamalo! Možná proto, že jsem čekala méně... Na filmu jsem poprvé byla v kině a moc mě bavil. Ženská role terminátora byl skvělý nápad!

Terminátor (1984)

Co dodat, je to naprosto úžasný film, který mě bavil i jako malou pětiletou holku! "Švarcík" se do role Terminátora skvěle hodí, nedokážu si na jeho místě představit někoho jiného. Paráda...

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Terminátora zbožňuju, protože se povedla všechna pokračování... Jednička, dvojka i trojka jsou skvělé! Ani nevím, jaký díl je nejlepší... Každopádně u tohohle dílu se i docela zasměju :D

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Velmi povedené pokračování. Většinou jsou "jedničky" nejlepší, ale tady bych asi byla na vážkách, který díl se mi líbil více - prostě žeru oba dva (ano dva, ty pokračování už fakt neberu, to s tím ani nemá co dělat...). Oba mají skvělý příběh v mnoha věcech podobný. Bavím se až dosud, kdykoliv se na ten film podívám.

Sám doma (1990)

Tenhle film miluju už odmalička a mohla bych na něj koukat pořád dokola. Nezapomenutelný řev Kevina (i v českém dabingu se povedl) mě vždycky pobaví :D Role zločinců byly obsazené naprosto skvěle, jen bych chtěla vidět ty kaskadérské kousky, když se jim nepovedly třeba při natáčení, museli si dobře namlátit :D Sám doma mám moc ráda, a to jak jedničku, tak i podle mého názoru neméně povedenou dvojku :)