• Pohádka

Kdo chce kam... (1981) (TV film)

Pribeh dvou kamaradu,ktery se potkaji po case a jeden z nich se tomu druhemu rozhodne pomoci zajistit znamost. Lehka, kratka komedie, kde chybi jenom uplny zaverecny polibek, ja bych ho tam rad videl.Slova z filmu Vladimira Mensika : "Ja jsem se sice neozenil, prave proto ze ja ty zenske znam". Mimochodem ve snimku se objevuje take Ljuba Skorepova. Rok vyroby 1981.

Monstrum (1993) (TV film)

Pekny pribeh, pekne natocene.Moc se mi libila atmosfera filmu.Pouze zaver nebyl podle meho gusta,takove to obetovani se hlavniho hrdiny,vyleceneho alkoholika(mimochodem skvele zahraneho) za ostatni v boji proti zlu mi krapet nesedi.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Neodiskutovatelnych 5 hvezd jsem musel dati tomuto dilku. Koncert panu J.Kemra,V.Tregla,F.Kovarika,zivotniho i filmoveho otce a syna J.Sovaka a J.Schmitzera mne k tomu snadno premluvil.Rekl bych , ze tento film je jeden z nasich dobrymi,nezapomenutelnymi hlaskami ,nejvice zaplnenych filmu. "Hujere metelesku blesku!"

Crash Road (2007)

Crash Road je pribeh,ktery si jiste sve divaky najde,ja vsak mezi patrit nebudu.Jedno sledovani jsem vsak podstoupil a rad se dival na pohlednou tvar hlavni hrdinky,skoda ze nebylo mozno vice videti.Na svuj vek se mi hrdinka zdala az presprilis inteligentni a vsemu rozumejici. Film je ochucen jejimi zivotnimi moudry,ktere bych ocekval spise od osoby daleko,daleko starsi. Ve filmu zaznelo nekolik pisnicek v anglictine,ktere do ceskeho filmu i v dnesni dobe jiz bezhranicniho sveta nepatri.