• Krátkometrážní
  • Hudební

Shontelle - Perfect Nightmare (2010) (hudební videoklip)

Aj keď sa rejža tohto videa snažil, natočil tuctový produkt, ktorý sa môže pochváliť len dobrým remeslom.

Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)

Pred Beanom to bol Benny Hill. ´´Sympatický´´ prďola a jeho dementná parta. Skvelé vtípky a gagy.

Showdown (1942)

V tomto prípade sa Muž z ocele veľmi nezapotil, žiadne hrozby z vesmíru, deštruktívne monštrá, šialený vedátori. Iba jeden prešibaný mafián a jeho poskok v rúchu Supermanovom. Malina.

Show Ellen DeGeneresové (2003) (pořad)

Ak niekto odsudzuje západný vplyv na umenie, nemôže ale odsudzovať jednu určitú vec. Talk Show im idú od ruky a táto s Ellen patrí naozaj medzi najlepšie. Sympatická moderátorka a hlavne spústa nenásilných nápadov.

Showgirls (1995)

Je mi dosť ľúto, že sa film páči iba málokomu. Áno, je to prvoplánované ukazovanie nahých tiel a čistokrvná provokácia, nieje to však film ani zle napísaný ani zle zrežírovaný. Proste ten rok nebol po ruke iný film, ktorý by si to všetko zlízol ( aj keď mňa by nejaké napadli ).

Shrek (2001)

Opäť vecička, pri ktorej ľutujem, že som ju nevidel v kine. Spústa popkultúrnych odkazov ( to ma pri každom animáku vie dojať ), rýchlosť akou to všetko fičí a postavy ( aj tie vedľajšie ), ktoré by si zaslúžili každá vlastný film. Oslík a Perníček sú na zožratie ( Perníček doslova )!

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Shrek a jeho parta opäť rozpúta geniálne humorné šialenstvo, tentokrát v príjemnej vianočnej atmosfére.

Shrek Třetí (2007)

No neviem, sledujem tu väčšinou negatívne recenzie a pýtam sa, preboha prečo? Je to úžasná digi rozprávka, ktorá nemá ambície byť tým najlepším v histórii filmu, ale pobaviť ( a producentom zarobiť, ale to je prvoradým cieľom 99% všetkých filmov ). Nemám proti tomuto filmu žiadne výtky. Skvelé!

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Fakt úžasné zakončenie ( škoda ) Shrekovskej série, ktoré si môže pokojne podať so ostatnými časťami ruku. Vedel by som stráviť ešte XY pokračovaní, ale to je len moje zbožné prianie. Ešteže sa na budúci rok na plátna kin dovalí Kocúr vo vlastnom filme. No ale ako sa to hovorí, NIKDY NEHOVOR NIKDY!