Stážisti (2013)

Trailer vypadal hodně dobře, dokonce i první polovina filmu nebyla špatná... ale potom přišlo velký zklamání a slušně nadupaná komedie sklouzla zpátky k trapným americkým komediím, na které jsem alergická. A ještě k tomu ten dabing...

Odpor (2008)

Mám ráda filmy podle skutečné události, zvlášť s tématem druhé světové, proto nikdy nemůžu jít pod 3 hvězdičky (nebo jsem zatím ještě nešla). Nicméně mi tady něco chybělo k úplné spokojenosti. Myslim, že se z filmu dalo dostat ještě víc.

Tajemství jezera Loch Ness (2008) (TV film)

Z pohledu mladších sledujících, to není zas tak špatná podívaná. I když musim uznat, že mladší sestru to rozhodně nijak nenadchlo. Ale co mě nejvíc vytáčilo byl přechytračilej hlavní hrdina Tim, kterej všechno ví a všechno zná.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Když si představím H. Růžičkovou automaticky mi naskočí slunce seno, trhala fialky dynamitem a kameňák. Nechápu proč takových rolí neměla víc, je to ohromná škoda. Sice má celý seriál pár slabších scén, ale jako komplet to působí téměř dokonale a jsem ráda za všechnu filmovou tvorbu s touto tématikou.

Terapie láskou (2012)

Není to poprvé co mám zcela odlišné hodnocení než ostatní uživatelé. Proto se tomu ani už nedivim a zdejší hodnocení beru s velkou rezervou. Měla jsem co dělat abych to vůbec dokoukala a utěšovala se tím, že konec to určitě rozsekne a přehodnotím svůj názor. Nestalo se tak. Bradleyho mám ráda, ale tady byl příšernej a k dalšímu shlédnutí mě už nikdo nepřinutí. O nějakých vtipných scénách tu řeč být taky nemůže, a to si myslim, že mám dobrý smysl pro humor.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Zrovna tady je krásně vidět rozdíl mezi dabovanou verzí a originálním znění. Před čtyřmi lety jsem odcházela z kina nadšená, ale jakmile jsem si pustila dabing, rázem mě všechno přešlo a já si jen říkala co jsem proboha na tom viděla... a nevím to do teď. O jednu hvězdičku musim jít dolů, protože se domnívám, že už nebudu mít potřebu se k tomuto filmu znovu vracet.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nejsem fanda pána prstenů, ve skutečnosti jsem viděla snad jen první díl a to určitě ne celý. Proto mě docela překvapilo že se mi Hobit tak líbil, ale na druhou stanu, další pokračování už vidět nemusim. Jinak, nebudu určitě jediná kdo si myslí, že by si Smígl zasloužil samostatný film! Ta malá potvůrka byla snad na celém filmu to nejlepší.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Poslední dobou přicházim na chuť podobným filmům i když sci-fi filmy fakt nemusím a vyhýbám se jim jak jen to jde. Gordon - Levitt příjemně překvapil, stejně jako v 50/50.

Osudový dotek (2004)

Výbornej film a stydim se, že jsem se k němu dostala až teď :)

Osudový dotek 2 (2006)

Kdybych neviděla první díl, tak bych možná dala i 4 hvězdičky, ale bohužel ve srovnání s jedničkou prohrává na plný čáře..