Zrození Planety opic (2011)

První film u kterýho nemám slov. Jsem fanda všech dílů planety opic, takže jsem byla ze začátku skeptická a myslela si, že se mi nebude tolik líbit, omyl. To se prostě musí vidět!

Amélie z Montmartru (2001)

Milejší film jsem dlouho neviděla. Lituju, že jsem se ke shlédnutí nedostala dřív a nebo jej pořád oddalovala s tím "vždyť tohleto mě přece nemůže bavit". Ale může! A skvělá hudba je jen třešničkou na dortu :)

P.S. Miluji Tě (2007)

Nevím zda víc miluju ten film, nebo Gerarda! Jeden z mála filmů, který může vidět i 50x a furt mě bude bavit a vzbuzovat ty samé emoce jako při prvním shlédnutí- a ano, pokaždé bulím jako želva :)

Magnolia (1999)

Panebože, já myslela, že mě ta délka zabije! Musela jsem si to pustit !!dvakrát!!, jelikož poprvý mi absolutně uniknul smysl celýho filmu, který mi zůstavá neodhalen i nadále. Ale jedno vim jistě- po třetí už fakt ne. Celý mi to přišlo o ničem a původně bych dala jen jednu hvězdičku, ale za vynikající herecký výkony a ropuchy ještě jednu přidám.

500 dní se Summer (2009)

Připadá mi, že jsem viděla asi jiný film, než všichni ostatní tady, ale to vem čert. Už aspoň vím, že jakmile vidím romanťárnu s rudou barvou a hodnocením kolem 80%, nemám se zbytečně těšit :D Podle mě průměrná romantická komedie, od které jsem čekala mnohem víc a myslim si, že jedno shlédnutí bohatě stačilo.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Nejsem jediná asi, kdo čekal od závěrečnýho dílu přece jenom trochu víc. Čtvrtá * jen za to, že jsem neskutečně ráda, že něco takovýho vůbec vzniklo. On je totiž zázrak natočit film podle knižní předlohy, aby i knižní fandové odcházeli z kina spokojeni.

V zajetí posedlosti (2006) (TV film) odpad!

Na thriller hrozná nuda, o hereckých a hlavně tanečních výkonech "baletky" škoda slov.

Agent v sukni 2 (2006) odpad!

No dlouho jsem neviděla tak trapný pokus o komedii...

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Mlátim se do hlavy, jak je sakra možný, že jsem se k tomuhle filmu dostala až teď, a to ještě úplnou náhodou! Johnny jako vždy vynikající a DiCaprio? Netřeba komentovat.