• Romantický

Ossakhan yeonae (2011)

Moc pěkný film u kterého se smějete, brečíte a bojíte. Doporučovala bych shlédnout tento film až po setmění, jinak to nemá velký účinek :)

Cheongchoonmanhwa (2006)

"Moje noha...kde je? Tys ji snědl?" - Já vím, že tato scéna měla být velice smutná ovšem toto mě dostalo :D

Nae yeojachingureul sogae habnida (2004)

Po shlédnutí tohoto filmu jsem byla trochu na rozpacích jak ho mám ohodnotit. První půlka se mi líbila opravdu hodně a už jsem plánovala 5*, ale pak přišla druhá půlka, která byla o dost slabší. Nakonec jsem se rozhodovala mezi 3 a 4, protože konec se mi vůbc nelíbil, bylo toho až moc, ale nakonec jsem dala 4* právě kvůli té vynikajicí první půlce a skvělým hercům v hlavních rolí.

Keulraesik (2003)

Úchvatné...příběh, hudba, všechno....

Přátelé (1994) (seriál)

Není zde, co dodat, nejlepší sitcom všech dob!

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Jeden z mých oblíbených seriálů a proč? Zaprvé kvůli hercům, keří jsou vybráni velice dobře, zadruhé za námět, zatřetí za vtipnost (i když se jedná o krimi seriál, vždy mě potěší vtipná vsuvka).

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nejlepší anime! Není zde co vytknout: Příběh geniání, psychologie geniální, soundtrack úžasný!

Čaroděj ze země Oz (1939)

Příběh, postavy a vše ostatní mě nijak moc nenadchlo. Ale pak jsem si řekla, že tento film vznikl v roce 1939 a spousta triků a masek byla úžásná, ale i tak bych dala průměrných *** hvězdiček. Tu poslední si zasloužila píseň: "Somewhere Over The Rainbow"

Sherlock (2010) (seriál)

Já jakožto veliký fanoušek díla Sira Arthura Conana Doyla jsem častým kritikem jeho adaptací. Mezi mé neoblíbené patří např. filmový Sherlock hraný Robertem Downey Juniorem. Trochu jsem se tohoto seriálu obávala, jelikož je to zasazené do dnešní doby, ale anrozdíl od filmvoé verze mě tato sriálová nadchla! Hrci jou dobře vybráni, příběhy dobře předělány do dnešní doby a konec 2. série?! I can't wait to se season 3!