• Romantický

Sophiina volba (1982)

Kniha je lepší. Ale zde vidíme perfektní výkon Meryl Streep.

Chirurgové (2005) (seriál)

Tento seriál je jedno velké "drama", které vás stáhne sebou a už se vezete ve vlaku a nemůžete vystoupit. Přesně tak to vypadalo u mě. Viděla jsem první díl, druhý, třetí, další a další a další až se ze mě stal závislák. A až do 5. série jsem tento seriál žrala snad jako žádný jiný, ale abych pravdu řekla 6. série mě už nijak nezaujala a dál už tento seriál nesleduji. Ale co to povídám pořád se dívám :D Sice první díly byly lepší, ale přesto je tento seriál uělaný tak neuvěřitelně geniálním způsobem, že ho prostě neopustíte až do konce života. Jakmile se dostanete na vlnu Chirurgů, je těžké se dostat z ní ven. A já se zkrátka musím dívat a nemůžu přestat. Prostě úžasný seriál, ale co je ještě úžasnější je SOUNDTRACK. Ty písně vybrané nejsou nijak známé, ale tak perfektně se sem hodí...zkrátka perfektní seriál!

RRRrrrr !!! (2004)

Úplně úžasný film. Dobře není to nic světobornýho a něco, co by mělo vyhrát Oscara, ale pokud máte rádi komedie tohoto typu, určitě se vám tento film bude zamlouvat. Já jsem se u něj bavila a tento film mi připadá vtipný. A je to prostě oddechová parodie, u které se alespoň jednou zasmějete, ale popravdě já se smála pořád.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Nevím, proč většina má zde takové zaporné hodnocení, když většina uživatelů alespoň chvilku hltala Walkera, tak jako já. Bylo to ještě v dobách velké popularity Kobry 11 (jinak taky jeden z mých kdysi oblíbenýchs eriálů) a právě i Walkera Texas Rangera. Takže kdybych tento seriál hodnotila před nějakými 4 lety nejspíš by zde bylo jiné hodnocení, ale z dnešního pohledu už tento seriál považuji za poněkud horšího rázu, avšak dávám dvě ** neboť "staré časy jsou holt staré časy".

W.I.T.C.H. (2004) (seriál)

Když jsem byla menší, časopis W.I.T.C.H byl prostě nejlepší a te kdo ho nečetl tak...ale pak se to změnilo, ale já jej přesto četla, protože mě to bavilo. Ale tento seriál, natočený podle časopisu mě ůbec nebavil, prostě komixy jsou lepší.

Avalonská střední (2010) (TV film)

Ze začátku jsem si říkala, že je to celekm zajímavý film, ale koncem se to vyvrcholilo v něco "opravdu nečekaného", ale taková příjemná oddechovka od Disneyho :D

Vdáš se, a basta! (2007)

Nevím jestli to přišlo jen mně, ale Keaton příšerně přehrávala. A ta její role matky mi byla tak strašně nesympatická. No prostě mi tam vadila. Na oplátku Mandy Moore a Lauren Graham už byli lepší. Ale jinak bych to hodnotila jako čistej průměr.