Koupili jsme ZOO (2011)

Taková klasická komedie, jež má pár chybek. Jako třeba soundtrack, který je výbornej ale naprosto nepoužitej ve filmu. A má pár plusů, třeba tělo Scarlett. Zatím jsem dal **** ale jen kvůli božské Scarlett, navíc věřím, že až na to kouknu někdy podruhé nebo jen tak v telce, že hodnocení snížím.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Chtěl sem napsat něco jako, že bych to dal do mučírny nebo že je to jako anální kolík v prdeli... Ale protože sem línej, tak jen napíšu, že je to sračka....

Kung Fu Panda 2 (2011)

Kdyby se tvůrci nesnažili pořád dokolečka ztrapňovat hlavního hrdinu, tak by to mohla bejt klidně čtyř hvězdičková podívaná,

Sám doma 3 (1997) odpad!

Tak na todle sem čuměl jak klíště na pinzetu... Nakonec sem si pokusil vydloubnout oči, fakt, radši bejt slepej než znova todle.

Donnie Darko (2001)

Možná, že při lepší příležitosti ho více ocením ale teď ho oceňuju maximálně na tři hvězdy.

Top Gun (1986)

Film který je o ničem, z nějž si pamatujete hlavní píseň a nějaké ty hlášky. Ale nedá se mu upřít, že jsem se skvěle bavil proto ****.

Panic je nanic (2006) odpad!

Když bych si nasral do držky, tak bych se cejtil líp než při sledování tohodle hovna.

Vzpomínky na lásku (2004)

Když mě film nedokáže upoutat do 20minut, tak ho vypnu. Tomuto se to nepovedlo ani po 50minutách. Jednu hvězdičku dam za hlavní herečku, která se mi moc líbila. Bez ní by to byl odpad.

Temný rytíř povstal (2012)

Nechápu tak vysoké hodnocení. Naprosto nudná a okoukaná hlavní dějová linie, kterou zachraňují herecké výkony a nepřekonatelná hudba Zimmra. Neustále se pokoušející pokusy o zvraty, pokus o to aby byl batman doopravdy zničený (což tak nějak nejde) a ten konec? Nejdebilnější konec filmu pro tenhle rok. To jako bude batman nějakej uprděnej polda? To si člověk jehož obličej zná celej svět najednou může chodit pokavárnách jen tak? A kočičí žena? Co to je sakra za kočičí ženu, když udělá podraz a pak ho lituje? Tendle film hodil vysokej bobek na všechny komixové adaptace... Aneb srdce komixového fanouška mi puká. Ty tři hvězdičky jen zmilosti za předchozí díly, skvělou hudbu a pěkné herecké výkony... A ještě jedna věc, ta finální rubačka byla jak vystřižená z Vinetua. Tedy ani kapka krve.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Pro mě jeden z nejgeniálnějších filmů, který jsem si zařadil vedle Foresta Gumpa bez nejmenších skrupulí. Jen málokterý film mě takhle zasáhl.