Kámoši až na dno lahve (2013)

Ten film byl úplně o ničem, ale bylo to takové přirozené (ještě aby ne, když se víceméně jedná o improvizaci) a nenudil jsem se u toho. Kvůli Olivii Wilde to stálo za to. Poslední scéna byla vtipná.

Stephen Merchant: Hello Ladies... Live! (2011)

Nebýt poslední půlhodinky, bylo by to na čistých pět hvězdiček. To předtím se ale vyrovná tomu nejlepšímu od Louiese - hilarious! Velmi se těším na příběh ze svatby v Hello Ladies seriálu :D

Zdravím, dámy! (2013) (seriál)

Po Louie další vynikající seriál. Stephen Merchant je výborný a ta "awkwardness" je skvělá. Zdejší hodnocení trochu nepochopitelné.

Hříšníci (2011) (seriál)

Třetí série je zatím bezkonkurenční. 1. série - 85 %. 2. série - 75 %, 3. série - 90 %. -- Čtvrtá série ještě o level výše. 95 %.

Bídníci (2012)

Mohlo tam být více klasických dialogů, z toho neustálého zpívání bolí hlava. Některé scény byly špičkové, bohužel to bylo prošpikováno i těmi nudnějšími. Nejlepší scény stejně byly jen ty s Crowem a Jackmanem.

Správci osudu (2011)

Svěží, skvěle zahrané. Vynikající nápad. Film rychle odsýpá a ani chvilku jsem se nenudil. Taková pohádka pro dospělé :).

Na dotek (2004)

Ke konci už moc překombinované a zkazilo to dojem z celého filmu. Emoce to ve mně na konci trochu vyvolalo, ale žádná sláva. Jinak herecké výkony jsou skvělé, do jednoho.

Krvavý diamant (2006)

4* dám, ale že by mě to nějak hluboce emočně zasáhlo to se říct nedá (teda až na ten závěrečný výšlap a telefonát). 70 %.

Vedlejší účinky (2013)

Výborná žánrovka, která bohužel doplácí na zbytečně urychlené a nepropracované rozuzlení. Škoda, to předtím bylo tak skvěle vyprávěné. Nebýt příliš rychlého závěru, bylo by to na pět hvězdiček.

Crazy Joe (2013)

Ten film neví co chce. Buď budu mít akční film skloubený s trochou té romantiky a nějaké pořádné akční finále, nebo romantický film s trochou té akce. Tohle se drží tak nějak mezi a výsledek není nijak přesvědčivý. Oceňuji, že se Jason snažil udělat něco trošku jiného než žánr "Statham" a dokonce se pokusil i hrát :) (neberte to špatně, Stathama mám rád, ale co se týče výrazů obličeje, tak jich většinou není mnoho). Vcelku ale pěkný příběh, dlouho dobu jsem přemýšlel o 4*.