Tlouštík Rino (2008)

Taková slátanina a blbost, až je to dobrý. Relativně šílený "(ne)předvídatelný" děj. Fakt jsem se bavil.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Trefný komentář: "Tak špatné, až je to boží" na Babicovy dobroty sedí opravdu dokonale. Tohle je pro mně pořad, který nestojí ani za napsání komentáře a přesto ho píšu. Co se to děje...? Babicovy dobroty je prostě taková blbost, že opravdu stojí za to, se na ně občas podívat, a opravdu stojí za napsání komentáře, a přitom si říkat: "jak jen tohle můžou pouštět pravidelně v televizi?" "Prostě tak!"

Hustej nářez (2009) (pořad)

V tomto případě nemůžu jinak, než souhlasit s většinovým názorem. Kdyby se tento "pořad" vysílal někdy řekněme před deseti lety a navštěvoval bych základní školu, byl bych z Hustýho nářezu pravděpodobně hotovej, ale v téhle době...?? Neznám jediný důvod, proč tímto pořadem ztrácet čas. Snad možná jen ze soucitu a trochu z lítosti dávám jednu *.

Čtyři slunce (2012)

Během sledování tohoto filmu u mně nastaly momenty, kdy jsem si říkal "co to je?". Chvílemi mi to připomínalo hroznou slátaninu a připadalo mi, že film je absolutně bez děje a znovu jsem si říkal: "tak rychle, já už chci slyšet tu pěknou písničku!" S odstupem času si stále myslím, že Čtyři slunce děj opravdu trochu postrádají, ale na druhou stranu se mi líbily herecké výkony. A vůbec, když se na film podívám jako na celek, musím ho hodnotit víc než kladně. Mám pochopení i pro ty diametrálně odlišné názory. Jsou chvíle, které filmu hodně škodí, ale já z něho i tak cítím něco, ani nevím co (fixu?), hrozně "hmm lambáda", což mě řadí k té polovině, která film hodnotí spíše pozitivně.

Bruno (2009)

Hodně trapné, hodně vtipné. Co víc napsat? Bruno je prostě vůl. A nebo bůh?:)

Případ číslo 39 (2009)

Film sám o sobě nic moc. A jak už tu pár lidí psalo, originalita taky trochu pokulhává, ale... Ale myslím, že film (horor) splnil, alespoň u mě, svůj základní účel - bál jsem se. V 5 ráno, sám v posteli, za okny tma a při tom toto - co víc si přát. Právě proto dávám 4*.

Megamysl (2010)

Nečekal jsem to, ale docela příjemné. A ta rybička, hmm:)

Truman Show (1998)

Originální film. Zajímavé by bylo sledovat něco podobného i doopravdy, jak by to vypadalo a jestli by taková show měla stejný úspěch, jako v tomto filmu.

Happy End (1967)

"Originál!" Nenapadá mě žádné jiné slovo, které tento film lépe vystihuje. Nerad bych se po někom opakoval, ale tento film, svým do detailů propracovaným příběhem a dějem odehrávajícím se pozpátku, mě opravdu neskutečně zaujal a překvapil. A rozhodně ho všem doporučuji shlédnout.

Pátek třináctého (2009)

Jak už tu pár lidí psalo, film nic nového nepřináší a děj je naprosto předvídatelný.