Švýcarák (2016)

Naplacat co nejvic "napadu", pak si uvedomit, ze to chce asi nejaky hlubsi smysl. Tak pojdme pro kritiky vymslet, ze je to cele nejaka metafora o vyjadreni svobody pres prdy a pridat nejaky kecy o lasce. Trailer byl zajimavejsi nez film samotny...jako vzdy

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Paneboze...... Premyslel jsem, proc bych tomu dal alespon 1 hvezdicku ale proste nevim za co Edit: Chapu, zeny, feminismus, SJW atd.. Ale at nataci filmy s women lineup s vlastnim novym scenarem a neprzni takhle klasiku (Jeste takovym zpusobem).

Buchty a klobásy (2016)

Bylo to hrozne přes caru ale jak to bylo animovane a hloupoucke, tak to bylo tak nejak spravne debilni.

X-Men: Apokalypsa (2016)

1 hvezdu za Quicksilvera a 1 za Fassbendera (I kdyz je ve filmu tak 5.5 minuty) V podstate zbytecny film, staci jen vygooglit vsechny sceny s Quicksilverem co stoji za to videt a zbytek nechat plavat

Správní chlapi (2016)

Kycovita oldschool zanrovka bez napadu. Zkouknes a zapomenes.

Dárek (2015)

Az na tupe reakce akteru na situace, paradni

Dokonalý šéf (2015)

Na CSFD by mohla byt moznost hlasovani i jinak nez celkovym hodnocenim. Protoze musim vypichnout stylovy soundtrack. 3*+ (Ten plus za Soundtrack)

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Prijde mi, ze ten porad nema cilovku. Nema to fekalni humor ktery dneska frci. A nema to ani....vlastne zadny. Vic bych zapojil hry, lepsi humor, divaky a Martina Rotu, ktery je snad jediny ktery se do televize hodi (Charisma, myslenky, vyjadrovani)