Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Ashton Kutcher, jeho začínajúca kariéra a lá hezkej blbeček a Mila Kunis tiež dala o sebe vedieť. Celkom "ftipný" seriál..ach Tie roky sedemdesiate...

Smrtící epidemie (1995)

Typický americký komerčný katastrofický film. Ale na nudu je to dobrý liek.

Kajínek (2010)

Je vidieť, že štýl natáčania je na vyššej úrovni, ale tak či tak ma to nijako neohúrilo.

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

Mala som rada túto rozprávku, aj keď niektoré fantasy prvky sa mi chvíľami zdali trochu prehnané. Menej je niekedy viac a v tomto prípade to platí dvojnásobne.

Koktejl (1988)

Zaujímavé vidieť mladučkého Toma a peknú Elisabeth Shue. Celkom vydarený film.

Snílek (2005)

Krása...takéto niečo ma vždy dostane..nemôžem si pomôcť :) Dakota je úžasná, všetko bolo veľmi sympatické a príjemné a hodnotím to prevažne na základe emócií, pretože keď ide o takéto majestátne zvieratá ako sú kone a ich divoká krása, tak sa ani inak nedá v mojom prípade.

Lásce na stopě (2001)

Jeden z mojich obľúbených romantických filmov..

Anna Karenina (2012)

Čakala som niečo podobné ako "Pýcha a predsudok" alebo "Pokánie", keďže v oboch prípadoch sa zhoduje aj režisér aj hudobný skladateľ. Po chvíli som zistila, že celý film je natočený v štýle divadelných dosiek, čo je fakt, ktorý si dokážu vychutnať a oceniť nie všetci diváci. Ale to podľa mňa tomuto filmu dodalo čaro a jedinečnosť...

Penzion Edelweiss (2010) (seriál)

Celkom milý a hlavne zábavný film :) Určite lepší ako poniektoré americké teen komédie, ktoré sa snažia byť až tak vtipné, že ten výsledok je potom vlastne opačný. Ale táto francúzska komédia je neškodná a pokiaľ máte na takéto niečo náladu, tak je to fajn, mňa to celkom pobavilo :)

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Môj víkend s Hughom Grantom pokračuje :) a samozrejme nechcem zabudnúť aj na túto vydarenú anglickú komédiu/drámu, ktorú dnes pozná už skoro každý.