Na Hromnice o den více (1993)

Komédia do pohody, ktorá zaručí zábavu od začiatku do konca filmu :)

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Rozhodne som vedela, do čoho idem. Tento film je na efekty ako stvorený a v kine si ich možno vychutnať o to viac. Nečakala som prevratný dej a neviem čo ešte, samozrejme na takéto filmy ako je tento má divák už automaticky vyššie nároky a očakáva viac. Z toho mrakodrapu mám ešte teraz „husiu kožu“ , keď sa kamera pohla smerom von, zakrútilo sa mi v hlave. Už len kvôli tejto scéne hviezda na viac. Koniec sa mohol o zopár minút v pohode skrátiť, ale očakávania boli vcelku naplnené.

Dva do hry (2001)

Tak zo začiatku som si myslela, že to vypnem už po pár minútach, že snáď pozerám na nejaký feministický film, ale potom som to prestala brať vážne a ono je to celkom zábavné. Keď ste unavený na smrť a už sa vám nechce ani myslieť, tak toto vás môže pobaviť.

Nevinný výlet (1998)

Jednoduchý béčkový filmik, síce priemerný, ale celkom milý.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Súhlasím s tým, že to netreba brať až tak vážne. Áno je to presladené, naivné a hlúpučké, ale na druhej strane veľmi veselé a neškodné. Pre deti a mládež určite menší brainwashing ako poniektoré tupé TV reality show, kde si priamo v TV môžete pozrieť ako vyzerá maximálna duševná NEvyspelosť a rozumová tuposť. Táto mládež má svoje kvality - skvele spievajú a tancujú a sú v tom neskutočne šikovní. To sa cení.

Šťastný Nový rok (2011)

Škoda, škoda..veľa dobrých hercov, málo priestoru, žiadny poriadny základ. Nepresvedčivé. De Niro má hviezdičku naviac.

Dokonalá vražda (1998)

Tu jednoznačne vidno, že aj z takéhoto námetu, ktorý je v podstate klišé – bohatý manžel si najme vraha na manželku – sa dá vykúzliť skvelý thriller s napätím a gradovaním ako sa patrí. Niet čo dodať, Michael Douglas a skvelý film, to proste ide dokopy.

Zlatá číše (2000)

Dosť dlhý film, ktorému chýba trochu viac tempa a energie. Inak je to celkom príjemný filmový zážitok, až na to, že Charlotta mi už od polovice filmu liezla na nervy tou svojou dotieravosťou. Naopak Adam Verver bol úroveň sama o sebe. Celkovo hodnotím tento film ako lepší priemer.

Lekce neslušného chování (2008)

Tento film si nezapínajte ak máte práve chuť na niečo svetoborné. Z môjho pohľadu ide o jednoduchý snímok, jednoduchý dejovo, ide predovšetkým o vzťahy, typické – nevesta, nová rodina, nie veľmi príjemná svokra..a podobne. Jessica Biel ozaj výborná, bola hlavnou postavou, okolo ktorej sa všetko točilo a ak mala vyniknúť, tak sa to maximálne podarilo. Výborná atmosféra, skvelí herci (mimochodom, napríklad ja nemám vôbec nič proti Benovi Barnesovi, nemám dôvod, neviem prečo ho toľko ľudí kritizuje) spolu vytvorili príjemný filmový zážitok. Veľmi pekné.

Dorian Gray (2009)

Uveriteľnosť Doriana Greya podporuje skvelá hudba a tiež komorná atmosféra. Chvíľami som sa ale preberala do reality a to mi vadilo, pretože to moju pozornosť nedokázalo počas celého filmu udržať vo svete fantázie. Na druhej strane to nie je štandardný a priemerný film už len kvôli námetu a hercom ako je Colin Firth.