Fido (2006)

Zajímavá podívaná, občas jsem se bavila.

Let's Dance 3D (2010)

Adam Sevani opět zaválel, ale trojka Step Up už mi příde trochu zdlouhavá opakovačka předchozích dílů, co se snaží vytáhnout z tance, to co tu ještě nebylo a přitom to tu bylo už mockrát. Podle mě je kolem toho moc velký povyk. Ale možná že kdybych skoukla ve 3D, tak maličko změním názor - přece jen je to v kině trochu něco jinýho.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Jeden z těch lepších českých komediálních seriálů.

Láska, s.r.o. (2005) (seriál)

Špatný to rozhodně neni, ale dokonalý taky ne. Jak už tu bylo řečeno - předvídatelný humor a nic extra od toho nečekejte.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Někdy toužím být členem toho jejich společenstva, miluju je :D Marshalla za jeho upřímnost a roztomilost, Teda za jeho odhodlanost a tvrdohlavost, Barneyho a jeho dokonalý hlody a tajnou druhou tvář, Lilly za její lásku a "dobré" rady a Robin za ní celou - ať je to povaha (drsná holka :D) nebo vzhled. Filmy jsou dobré k zamyšlení, seriály k relaxaci a na rozbolení břišních svalů!

Faktor strachu (2001) (pořad)

Někdy je to dobrá podívaná, ale jinak nic moc.

Moje rodina (2000) (seriál)

Velmi kvalitní zpříjemnění sobotního večera. Některé vtipy a slovní hříčky se opravdu povedly, tuhle mám obzvlášť ráda: ,,Mami, já by sem radši byla mrtvá!" ,,No Janey, jak tohle vůbec můžeš říct?? Říká se BYCH!"

Intimní tajemství (2007)

Zajímavý téma, i když se divim že si to někdo vzal na starost. V "dramatických" chvílích a na konci filmu mě mučily záchvaty smíchu, ale zas tak špatný, jak jsem čekala, to nebylo. Dávám pěkné 3 hvězdičky, jelikož mě film dost pobavil a je vidět, že to neni až zas tak odfláklý jako některý jiný filmy. PS: 3 hvězdy jsou taky za účast hezkých herců mužských rolí :)

Těžký časy RJ Bergera (2010) (seriál)

Tak ohraný téma - a přesto pobaví. I když k dokonalosti chybí mnoho, na tenhle seriál se kouknu ráda znovu. Hodně vtipné a sympaticky podané. PS: freddyho komentář je zajímavý a výstižný.