Sharpay a její báječné dobrodružství (2011) (TV film)

Velmi podobný názor jako Rosaviva. Čekala jsem od toho víc...musím ale uznat, že všechny ty kulisy a oblečení bylo opravdu fabulous..:D Avšak bohužel tím to haslo..

Nebezpečné známosti (1988)

Úžasni herci a dokonale zasazeni do rolí. Taktiky, strategie v lásce úžasně zakomponovány do příběhu. Výsměch hlavních postav z neštěstí, který jim plánují je jedna z dalších věcí, co mě uchvátila. Kostýmy, hudba a kulisy..skvělé..:)

Úplné zatmění (1995)

Silný příběh, příběh, který se doopravdy odehrál, tudíž o to silnější pocit to ve vás zanechá, a možná až příiš odvážné scénky ... furt mi běhalo hlavou, proč zrovna Di Caprio a Thewlis jako pár?

Třináctka (2003)

Přesvědčivé, pravdivé, místy vytáčející chování pubertačky, ale k tomu to patří. V celku povedené :)

Sucker Punch (2011)

Koukám, že jsou tu dvě strany- nadšenců a né úplně nadšenců...:D Mně to přišlo velmi velmi zajímavé, bavilo mě sledovat Emily Bowning jinak než sirotka (Řada nešťastných příhod). Nápad byl skvělý, ale prostě něco málo k dokonalosti chybělo...

RRRrrrr !!! (2004)

Díky Bohu, že to nebylo delší... ta jedna hvězdička je akorát pro jednu dvě ucházející se hlášky.

Londýnský gangster (2010)

,, ... A co to má společnýho se mnou? "(What's that got to do with me?), a jedna z posledních vět ,,Heard you'd been looking for me. " (Slyšel jsem, že mě hledáš) - skvělý scénky, nádherná hudba a k tomu britský přízvuk, nvm co bych si víc přála u gangsterovky..:D

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Lehce nadprůměr. Zbytečně komplikované vztahy, krásné scény a záběry na jídlo.....:D Příběh..no co si budeme říkat...ze života to je, ale zpracování by potřebovalo trochu víc domakat. Postava Julie Robets, je děsný trdlo, která se nedokáže vypořádat se svým životem a to mě děsně iritovalo. Celé je to bez pořádné šťávy a nakoupnutí. Každopádně, já si vždycky nedostatky filmu nahrazuji menšími scénkami nebo rolemi - v tomto případě jsem se totálně zamilovala do Jamese Franca a jeho krátkém hereckém výkonu. :) Takže nakonec 3 hvězdy

Netvor (2011)

Celkem nuda - prostě moc klišé a náhod, některé scénky povedené, zvlášť ty tajemné s MK Olsen - ty jsem si naprosto užívala. Jinak musím říct, že jsem Vanesse její herecké výkony nevěřila..Neil P.Harrison byl dokonalej..tomu jsem uvěřila zase všechno...:D Každý pohyb i slepotu. Takže proto 3 hvězdy, ale kvůli horšímu výkonu Vanessy a vůbec tý divný omáčky kolem...tak 55 %

Vánoční koleda (2009)

Nápadité a velmi zajímavé zpracování Charlese Dickense. Myslím, že dokázali velmi dobře vystihnout prostředí pochmurné i veselé Anglie. Celkový dojem - velmi pozitivní :)