Krásná země (1977)

"Promiňte, asi jsem vám šlápl na minu na zloděje, já ji neviděl" a podobně, fakt dobrý, po dlouhé době film s Paolem, u kterýho jsem se bavil. Parodie na všechno, na všechny strany, skvělý. Hvězdička za námět, druhá za humor, třetí za hudbu a čtvrtá za hlášení z Rádia 0. Doporučuju, i když to asi není pro všechny. To ale asi všechno, že :-).

Pokrevní bratři (1975) odpad!

Nevím proč, ale vypadá to na spatlaninu Vineťáka (záchrana života - souboj na život a na smrt - záchrana života - přátelství - šašek v manéži sestry ), Tenkrát na západě (harmonika) a Malýho Velkýho Muže a záblesků dalších motivů a westernových klišé. Tak trošku to připomíná Troškovy pohádky, kde je taky drak, vodník, trpaslíci, čerti a vůbec veškerá pohádková havěť a prase se v tom vyzná. Příšerní herci a jejich výkony. Dean se snaží cosi hrát a je to prostě akorát slizkej humus, křeč a hrůza, zatímco Gojko stojí, chodí, sedí, běhá jak pravítko a ta jeho úžasná "mimika"..."Indiáni" jsou zřejmě nějací rumunští Cikáni a dědci z hospody v chemlonových čupřinách. Hovadina, jakou svět neviděl, ale musím přiznat, že jsem se chvílema musel fakt smát, blbé až k popukání, ty dialogy... Harmonika a Kolouch, to je dvojka teda...no sranda, děcka. A za tu legraci bych dal půl hvězdičky, ale nejde to, takže dávám odpad. Nostalgie stranou, je třeba si říct, že do nás za komančů cpali především sračky. Teď to není o nic lepší, přiznávám, ale člověk má svobodu vybrat si, hledat a najít. Jak slastné.

20 vteřin štěstí (2007)

Při pohledu z některých útesů mě mrazilo v zádech. Vzhledem k tomu, že jsem už několikrát utekl hrobníkovi z lopaty, aniž bych někde skákal a podobně, tak bych asi tohle už neriskoval...na to si moc vážím toho, že ještě žiju...a taky a hlavně jsu na tohle pěknej poseroutka. Výbornej dokument, krásný místa a hlavně žádný blbý kecy.

V pavoučí síti (2001) (TV film) odpad!

Napíšu jen dvě slova, která doplní to, co to už zaznělo : K smíchu.

Zralé víno (1981) odpad!

Hrůza, po všech stránkách, nevtipné, nevkusné, zvrhlé, hnus...

Statečný Osceola (1971)

Příšerný kostýmy, většina černo a rudochů mají po sobě nesmyslně namotaný hadry jak bezdomovci nebo hipíci z Woodstocku, akční scény spíš k smíchu, leč příběh dobrý, škoda toho zpracování.

Partička (2011) (pořad) odpad!

Ne, ne, ne, tohle je teda humus...promiňte, myslej to asi dobře, ale nedá se to...a tomu "režisérovi" bych nejraději nasral do tý jeho věčně rozglábený držky...

Sex ve městě (2008) odpad!

Kravina, a to příšerná, stejně jako ten seriál. A navíc nechápu, co se komu na těch ježibabách líbí, omlouvám se, strašně škaredý ženský...je to běs...klub příšerných hadrnic...pomalu v každým záběru jiný modely a jeden horší než druhej...pro mě z mýho subjektivního písečku totální odpad o ničem.

Rodáci (1988) (seriál) odpad!

Nebudu to zbytečně zdržovat - FUJ ! A pro Karlos80 : Už za komunismu mi bylo z téhle "parádní filmařiny" dost mdlo a klidně se bez ní obejdu. Zlatý současný paskvily, ze kterých si aspoň můžu vybrat. Tenkrát bylo všechno ostatní zakázaný. Ješte jednou se tady budu opakovat - FUJ !