• Pohádka

Talisman (2012)

3,5*. Přesně co jsem čekala. Originální je pouze zápletka s fotkou - talismanem. Zbytek neuvěřitelně předvídatelný. V 95% reálného života by ta dívka byla buď vdaná, tlustá, zlá, nepříjemná nebo jen divná. (O takových se ale filmy netočí.) Ačkoli pravděpodobně by ji vůbec nenašel. Kdo se běžně fotí u "památek", které má u domu? Tady ji ale měl jak na stříbrném podnose. No, alespoň že se na Zaca dobře kouká.

neohroŽENY (2012) (seriál)

Mě to baví. Oproti všem trapným reality show, kde dvacet lidí zavřou do jedný místnosti je tohle zajímavý. Není to zbytečně dlouhý, takže to nestihne nudit a člověk se přitom podívá jak žijí jiní, ať slavní či ne. Je pravda, že bych klidně snesla jiné, a hlavně slavnější ženy, třeba Lucii Bílou, ale tak i Agáta a Nela mají své klady. Hotel Paradise jsem nikdy neviděla, proto Nelu neznám. Tamuna zase ukazuje život v Gruzii, o které spousta lidí neví ani kde leží. Tak jsem zvědavá jak budou žít dál.

Princezna zlodějů (2001) (TV film)

Keiru jsem nemusela, pak mě v Pýše a předsudku okouzlila, ale už se zase vrací do starých kolejí. Jak mně se ta holka nelíbí... Ale příjemně mě překvapil Stephen Moyer, který mi dříve v True blood přišel (mírně řečeno) zvláštní, ovšem tady mu to sekne. Když k tomu přidám moji slabost pro filmy z dob již dávno minulých, kdy se lidé sobě navzájem klaněli, má tento film u mě značný úspěch.

Dívčí války (2009) (TV film)

Líbily se mi ty dialogy (1*) a celkový dojem z filmu. Je to sice trochu více klišoidní, ale takové příběhy neomrzí. Navíc sympatičtí herci (1*), zpívající Lucy (1*) a přesně to, co divák očekává, především bez zbytečnýho protahování, jak bývá zvykem u současných filmů podobného rázu (1*).

Hunger Games (2012)

Prostě musím jednu hvězdičku ubrat za ty příšerný oblečky.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Podle mě zatím nejlepší díl. Ubrali na nechutnostech a přidali na vtipu. Navíc miluju narážky na minulé díly, takže SUPER! Sešly se zde všechny základní a důležité věci, co jsou typické pro PPP. (Jen škoda českého dabingu, kdy na konci mělo místo MILF zaznít MCBP.)

Marie Antoinetta (2006)

Nechápu tu moderní muziku a záběry na jídlo. Překrásné prostředí, ale nakonec to byla velká nuda. Záběry na nudu jsou nudné. A navíc konec bez konce. Bohužel se stalo, čeho jsem se obávala. Ani napotřetí nedokázala Sofia Coppola zaujmout, ba či dokonce dokázala zklamat u filmu, který vypadal tak slibně. Čtvrtou šanci jí už ale asi nedám... 3 hvězdičky pouze a jedině za dobu a styl, který miluju, a zde je krásně předveden.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Příšerně hraný. Takhle umělý film jsem ještě nikdy neviděla. Jednu hvězdičku dávám jen a pouze za návrat postav z prvního dílu. O narážce na Harryho Pottera nevím, co si myslet. Líbí se mi zmínka, ale přijde mi to trochu jako výsměch. Film nemá vůbec žádnou úroveň.

8 MM (1999)

Max je supr. :)