Skyfall (2012) odpad!

Nudné,klasicky totálně přehnané,někdy až zbytečně bezduché. Dlouho se mi nestalo,abych v kině už po hodině usínal. Lidi,tohle Vás fakt baví ?!

Země bez zákona (2012)

Musím o jednu dolů za slizouna Shia LaBeoufa, já nevím proč,ale nedá se na něj koukat :)

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jediné co v očích ostatních tento sníkem zvedá z akčního průměru je přemíra hereckých superstar.

Útěk z MS-1 (2012)

Nemám slov, ty dvě hvězdy jen za to,že jsem se nenudil.Jináč je to totální odpad...

Prometheus (2012)

Začátek výborný, nastoleno spoustu otázek, jenže, rozluštěny jsou sotva dvě. Scénář totální vykrádačka a vůbec celé to působí dost impotentně.

Koupili jsme ZOO (2011)

Ufff, čekal jsem nudnou stopáž s pěknými záběry na faunu a floru. Jenže nevím proč, nuda nepřichází ani na vteřinu, celé je to neskutečně emotivní,koukatelné a víc než příjemné. Jasně není to nijak vyšperkovaný film,ale když se na to člověk zadívá celkově, zahřeje to na srdíčku :)

Jack a Jill (2011) odpad!

Musím se přiznat, nedokoukal jsem to, v půli jsem to vypnul, jelikož víc času už jsem zabít ochoten nebyl. (A to je Sandler můj oblíbený herec)

Probudím se včera (2012)

Orbit film asi dost zasponzoroval :D. Krásně zachycený rok 89, fakt jsem si užíval každou vteřinu. Jedinej WTF bylo to cestování v čase, škoda mohlo být o hvězdu víc :)

Mary a Max (2009)

Depresivnější film jsem dlouho neviděl.