Vzrušující svět osobních počítačů (1996) (seriál)

Dnes je už tento dokument pradávnou historií, ale rozhodně stále stojí za to. Je ovšem třeba odpustit českému dabingu určité drobnosti, vznikal také v historii...

Dokonalý šéf (2015)

Mám rád filmy, při kterých mé chuťové buňky pláčou touhou a tohle byl jeden z nich. Dobré obsazení a rozumná dávka humoru a napětí, přesně to, co bych od takového filmu čekal.

Pasažéři (2016)

Za mě o chlup lepší než Marťan. Vizuální stránka filmu je zcela dle očekávání skvělá, herecké obsazení také i když jich tu moc nebylo. Možná bych jen vyzdvihl výkon Michaela Sheena, toho androida jsem mu totiž opravdu věřil.

Jak to říct dětem (2014)

Pár vzpomínek na 17. listopad. Občas by něco takového mohla vysílat televize místo reklam na blbosti, abychom si připomněli, že už nám zase berou svobodu.

Rozpačitý příběh záchodu (2011) (TV film)

Až nečekaně zajímavý dokument, ale byl by ještě zajímavější propojením se způsoby likvidace, o té se až na poslední část, kdy se jedná o touhu přeměnit exkrementy na energii dokument příliš nezmiňuje.

Tajemství vesmíru: Velcí vědci (2014) (TV film)

Pěkný, ale celkem stručný dokument. Přijde mi svou stručností spíše jako nějaký pilotní díl pro sérii dokumentů o významných vědcích, škoda jen, že tomu tak není.

Zúčtování (2016)

Smekám pomyslný klobouk a ohýbám hřbet před výkonem obyčejného trubky z Armageddonu. Proč není stejně dobrý i jako Batman...

Frajeři ve Vegas (2013)

Super komedie o přátelství čtyřech dědků. Už po přečtení hereckého obsazení je jasný, že tenhle film není o špatně zahraných rolích, příběh je sice tak ohraný, jako každá deska Elvise Presleyho, ale taky i stejně dobrý a poslední dobou to u komedie prostě ocenit musím. Rád se podívám i na blbosti a parodie, ale když tam snesitelný příběh je, tak je to super.

Surfařka (2011)

Není to špatný příběh a rozhodně to také není extra dobře natočené, spatřoval jsem ducha zmizelé ruky.

Děda je lotr (2016)

Já toho De Nira prostě žeru, tohle byla teda role, on snad musí být takové prase i ve skutečnosti, protože to zahrál naprosto úžasně. Je to komedie, blbost s jednoduchým příběhem a spoustou vtipu. Víc jsem nečekal a ani nedostal, slabších momentů je minimum a samozřejmě nechybí ani přihlouplý happy end, který u tohoto tipu příběhu prostě každý očekává.