Hannibal - Zrození (2007)

Gaspard je sice parádně slizký hnusák hodící se na vraha a kanibala, pochopil bych i záměr ukázat, jak se vlastně zrodila stvůra uvnitř slavného Hannibala Lectera, ale bohužel tomu filmu chybí napětí a lepší děj, ten byl celkem předvídatelný a až na drsnou část z období války celkem nezáživný.

Legie (2010)

Film odehrávající se na jednom malém místě, uprostřed pouště v malém motorestu potřebuje více příběhu, napětí, nebo čehokoliv, není to špatný film, to ne, ale rozhodně není extra dobrý, jedna hvězdička určitě patří hlavně Paulu Bettanymu za další dobrý herecký výkon, to "vraždění ve jménu boha" mu jde.

Far Cry (2008)

Vydržel jsem do konce. Kdyby místo veškerých dialogů herci jen plácali různá slova bez nějakého smyslu a spojitosti, byla by to alespoň blbá komedie.

Mystery, Aljaška (1999)

No přemýšlím co k tomu napsat jiného než to, že je to průměrný film z pytle, který obsahuje náměty jako, hrajeme tohle a tamto na venkově a hrajeme tohle a tamto ve vězení. Pokud koukáte na televizi, přepínáte programy a narazíte na to, proč ne. Určitě to není špatný film, ale je to hrozně ohrané téma a oni se ani nesnažili udělat něco jinak.

Správní chlapi (2016)

No, tomu říám akční komedie. Healyho vyjednávání a Marchovi pády jsou opravdu stylové, oba herci své role zvládli bravůrně. Příěh je trošku tupý, ale komediálnost a akce to skvěle vyvažují. Být ještě trochu promyšlenější ten příběh, bylo by to na pět hvězd. Doporučil bych těm co se líbí například Mizerové, Tenkrát na východě a podobné filmy.

Jídlo, s.r.o. (2014) (pořad)

Super pořad, dozvídám se spoustu zajímavých informací z výroby produktů, které jíme a pijeme. Skutečně obdivuji u některých tradičních českých výrobků, že je stále zapotřebí i lidí a ne pouze strojů. Roman je hrdina českých pupíků.

Báječný hotel Marigold (2011)

Skvělému obsazení jde v patách poutavý příběh seniorů, kteří z různých důvodů více či méně dobrovolně odjíždí do Indie a mladíka, který tam provozuje hotel. Vážné i zcela komické scény se nijak netloukly a vše pěkně fungovalo. Není to tak dobré. ale komu se líbil film Nedotknutelní, mohl by najít zalíbení i u tohoto filmu, pouze zde není prostor pro budování tak hlubokého vztahu k postavám, jelikož by musel být film nesmyslně dlouhý. "Ve svém věku nemůžu plánovat tak dopředu. Já nekupuji ani zelené banány."

Škatuláci (2014)

Nádherná stylizace a naprosto neuvěřitelná ruční animace. Příběh není špatný a příjemně jsem se bavil. Škoda jen, že opravdu nejúchvatnější část, která utkví v paměti je závěr, kde se odhaluje pozadí tvorby animace. Určitě ale stojí za shlédnutí.

Star Trek (2009)

Jako novopečený fanoušek Star Treku, kdy mi starší díly i přes ohromující příběhy přijdou stále spíše úsměvné, díky své vizuální stránce a velice lacině vyhlížejícím rekvizitám, mohu říct, že je to to nejlepší co jsem z universa Star Treku viděl. A to se týká nejenom opravdu uvěřitelně vytvořených rekvizit, nádherných efektů a detailů lodí, ale i příběhu samotného, perfektně napsané a zahrané charaktery, ke kterým si můžu já jako divák vytvořit nějaký vztah, ať už pozitivní, či negativní ani nemusím zmiňovat, ty nechyběly ani v seriálu, který jsem viděl(na všechny asi čas nenajdu, ale chystám se alespoň na starší filmy).

Assassin’s Creed (2016)

Myslím, že se to dalo podělat mnohem víc. Příběh se zcela očekávaně točil ohledně nějakého z artefaktů, tentokrát opět jablka ráje. Film je vlastně něco jako první díl hry. Když se jedná o dialogy v přítomnosti je to ta nudnější část, souboje jsou fajn, ale také by bylo co vylepšovat a je jich zatraceně málo. Skok důvěry likvidujicí ruku Animu byl stejně epický, jako první skok důvěry ve hře. Myslím, že další díl by mohl dopadnout lépe, stejně jako v případě herní předlohy.