Blade (1998)

Velmi akční snímek, moc se mi to líbilo, navíc Wesley Snipes zahrál ve filmu grandiózně, moc dobrej film.

Vesničko má středisková (1985)

Komedie dost dobrá, nahrané suprově, keci jsou dobré a nevim co dodat dál, velmi dobrá komedie.

Trosečník (2000)

Velmi dobrý snímek o trosečníkovi, moc se mi to líbilo, někdy tam bylo vidět že je to udělaní pomocí PC, ale Tom Hanks tomu dal šmrnc.

Četník ze Saint Tropez (1964)

Můj oblíbení herec takže přidalo plus, navíc při tomto sem se fakt dost zasmál takže to znamená velké plus.

X-Men 2 (2003)

Tento díl je nastejno s prvním dílem takže určitě se mi líbil akce, napětí, atd... prostě supr film.

X-Men (2000)

Dóst dobrej film se skvělým dějem, řeknu vám když jsem to viděl poprvé tak jsem mysll že je to blbost a dneska ji mám doma,film ohromil mě akcí a chytrostí, teď se těšim na třetí díl, určitě se na něj podívám dřív nebo později.

Underworld: Evolution (2006)

Sice první díl byl dobrej tak se milíbil i tendle sice míň ale to je jedno, násilí, láska ,prostě super.

Underworld (2003)

Líbí se mi scifi a todle se mi líbilo určitě nebylo ani vidět že to bylo udělaný pc což se mi líbí u jakéhokoli filmu a to dává filmu u mě plus,upírka, zajímalo by mě jestli opravdu existovali já nevim, moc hezký film.

Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Akta X jsem měl rád odmalička sice jsem se pak večer bál a nespal až do půlnoci,ale teď když vyšel film tak jsem si ho půjčil a koukl na to 4x což znamená že je to dobrý, hezky udělané, docela jsem se u toho lekal, prodtě dobrý.

6. Batalion (2005)

Mám rád válečné a tendle byl navíc taky pravdiví, řeknu vám že kdyby nebylo tohoto filmu tak o tomto ani nevim, když jsme to viděli poprvé tak jsme koukali a konec byl ještě ohromující, říkám si jestli nám nekecaj, ale po chvíli jsem si řek že asi ne protože tam byly (možná) autentické záběry, takže asi jo a navíc kam by se všichni ztratily, mam pravdu podle mě jo.