Santa Claus (1994)

Pekny filmik . rodinna a zaroven vianocna klasika. Tim Allen mi do tejto roly uzasne sadol :) + potesila som sa, ked som spoznala maleho herca Davida Krumholza, ktoreho som oblubovala v seriali Numbers ;)

Lakomec (1980)

Ja som uz na zaciatku vedela ze ta stara zenska ho s tym mescom na konci dobehne :D Inak som sa zasmiala miestami na tom ake vedeli byt niektore sceny trapne, ale aj na tom, ako pekne spracovali lakomstvo s vtipom ;) Koniec koncov sa mi to pacilo :)) a pozrela by som si to este raz kludne ;) nebolo to az take strasne ako som ocakavala , kedze nie som priaznivcom jeho filmov, a celkovo takychto typov filmov. 4*

Piti Piti Pa (1970)

Aj ked de Funesa nemusim, viem sa na jeho komediach zasmiat

Žena za pultem (1977) (seriál)

Straaaasne slabe. Nic ma na tomto seriali nezaujalo. "Zena za pultem" podla mna podavala slabe a nepresvedcive herecke vykony. Usmrkana predavacka, ktora si nestoji za svojim a sama nevie co robi mi tiez neulahodila. Tu hviezdicku si asi vysluzil jedine moj oblubeny herec v starych filmoch Vladimír Menšík a ta copata predavacka ktora dala 2 dkg vlasskeho salatu naviac ;) 1*

Kráska a zvíře (1991)

Tato rozpravka 5* pretoze bola uchvatna :)) Uplna klasika, krasne spracovana na styl tych peknych rozpravok, ako je Pocahontas, Labutia princezna a podobne :)

Barbie a kouzelné Vánoce (2008)

je krasne z casu na cas sa vratit k rozpravkam ;) Barbie rozpravky su celkovo vsetky vniecom poucne, kedze su rozpravane malej slecne ;) Rozpravka sa mi pacila :) Bola obycajna ako mnoho inych zorpravok ale napriek tomu som si ju pozrela lebo ma zaujimal koniec :) Ak ma nieco priputa k TV ma to u mna + :))) 4*

Prokleté dědictví (1999) (TV film)

Film mal velmi dobre prevedenie. Najbohatsia zena sveta zistuje ako dokazu peniazemenit charakter ludi a hlavne ze ak niekomu zalezi napeniazoch na nicom onom uz nezalezi. Film bol aj poucny a hlavne nakruteny podla Skutocnej udalosti! Zdal sa mi ale dost dlhy (ved aj boli tie dve casti dost dlhe) a miestami som si uz zelala koniec, pretoze to bolo trosku nudne.

Kybernátor (2008)

Herecke zastupenie bolo dobre, film sa mi v celku pacil. Bola tam dávka napatia a ocakavania, co bude dalej. Necakala som, ze zabijak na konci spacha samovrazdu. Takze ma dej aj milo prekvapil :) Film celkom dobry, ale stacilo mi vidiet raz :)

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Myslim si ze tento film nepatri medzi priemerne filmy, bola tam kopa humoru a zabavy.. dobre sceny a myslim ze ani myslienka nebola zla. V kazdom pripade sa my ale ta "mystyckost" ovladaca na zaciatku filmu nepacila. Myslim scenku v sklade, ked Sandler ziskal ovladac a stretol sa s tym cudnym chlapikom. Ale inak si myslim ze sa jena o paradnu komediu ktora nikoho nenecha chladnym a rozosmeje :)) 4* ;)

Počátek (2010)

Fuuuuha. Z rozprávania som vedela (alebo som sa aspoň domnievala) že sa jedná o vynikajúci film. Nepredpokladala som ale AŽ takéto očarenie! Prvé, čo ma napadlo, bolo to, ako by som to porovnala s Avatarom, keďže aj tento film ma veľkolepo ohúril. Samozrejme som prišla na to, že porovnávať takéto veľdiela je nemožné, tak sa vrátim späť k Inception, Keďže som obsah tohoto filmu už poznala, myslela som si najprv, že budem mať problém aj ja sama rozoznať skutočnosť vo filme od reality. Nestalo sa tak ale, pretože tvorcovia tohoto filmu to spravili vskutku geniálne :) Dostalo sa mi tu neskutočnej akcie a záhad! Poznanie a prekvapenie. Sedela som na zadku a prežívala som to spolu s hercami. Dej ma úplne pohltil a ja som sa nechala unášať. Čo sa mi ale najviac páčilo, bol koniec filmu. Samozrejme nenarážam na scénickú stránku, ale na posolstvo, ktoré režisér zanechal. Nie je nič lepšie a viac ocenené ako to, keď nechá režisér na konci filmu diváka na pochybách a núti ho rozmýšľať. Ako to teda je? Realita? Sen? Zobudili sa, ale koliesko sa predsa len ďalej točilo... Toto si u mňa vyslúžilo obrovské významné plus. Ďakujem za neprekonateľný zážitok (na dobu neurčitú). 6* z 5 :)