Most (2003)

silné silné silné.. a smutné. nikdy v živote by som nechcela byť v takej situácii, aby som rozhodovala o živote svojho dieťaťa a živote niekoho iného..

Návrh (2009)

Milujem herecku Sandru Bullock, a aj ked som od tohoto filmu cakala trosicku viac, nesklamal ma :) Dej sa dal predvidat, ziadne necakane zvraty sa nekonali, ale bolo to prijemne vyplnenie mojho casu :) 3*

Princ a já 2 (2006) odpad!

diametralne sa to lisilo od prvej casti.. cize to bolo horsie ako zle

Princ a já (2004)

Takyto pribeh a koniec pozname vsetci :) Tento film ma nemal cim novym ohurit ale ani ma nesklamal. bol to taky obycajny priemer romantickej komedie. Na osamely vecer dobry film :)

Divoký anděl (1998) (seriál)

Zbytocne dlhe a stale to iste dokola :) ale vlastne vsetky telenovely su take. Videla som kazdu jednu cast tohoto serialu, dychtivo som vo svojom skromnom veku cakala ako to cele dopadne a potom som sa sklamana odlepila od TV :) Este ze som z toh uz vyrastla ;)

Jsi můj život (2006) (seriál)

Zas ta Natalia a Facundo :) Zahrali si vo vela spolocnych telenovelach ale tato nebola ta najstastnejsia :) Videla som od nich aj lepsie, menej neprirodzene a viac profesionalne

Páli vám to? (2004) (pořad)

Hodnotim velmi velmi vysoko :) pamatam si ked som bola mala a chodilo to v TV. cela rodinka pred televizorom a sutazili sme kto skor uhadne :) Dnes som to zas videla v TV a velmi som sa tomu potesila :) uzasna hra ktora rozvija a bavi zaroven :) + Kocisa ako moderatora mam celkom rada :)

Kim Possible (2002) (seriál)

Milá rozprávka :) agentky a agentov som vzdy oblubovala :)

Rebelde (2004) (seriál) odpad!

Boze, za co nas trestas?? keby sa tie decka v Mexiku radsej nieco normalne naucili ako take chobotiny tocili. zmiesane vsetko dokopy. zapletky z celeho sveta ... strateny otec, osamela matka, trhnuta dcera, podvedena priatelka, zufaly priatel.. zle zle zleeeee .. videla som len 1 cast ale uz nikdy NIKDY viac..