Klikař Charlie (2007)

Průměrná komedie, která staví příběh na jednom z nejhloupějších nápadů, co jsem měl možnost kdy vidět. Zábavných scén je asi stejně jako těch trapných a nebýt sympatického hlavního dua, šel bych nejspíš ještě o hvězdu níž.

Louis C.K.: Chewed Up (2008) (pořad)

Jedno z nejlepších vystoupení, co jsem zatím viděl. V nejbližší době zopakuju a pak nejspíš zařadím na druhé místo svého pomyslného žebříčku. "Jsem bílý, díky bohu kurva!" ... "Černí lidé si nemohou pohrávat se strojem času xD."

Útes smrti (2010)

No první polovina filmu je plná očekávání, kdy se konečně něco uděje, ale ono nic. Bohužel, více než 40 minut nejen že nikdo neumře, ale ani se nezraní, nebo nemá mořskou nemoc. Se samotnýma útokama žraloka si pak podle mýho mohli pohrát o něco víc, kdy všechny byly prakticky stejný a jediný, co se lišilo, byla oběť. Něříkám, že byly udělaný zle, ale opravdu byly jak přes kopírák ... plavalo se, chaos - záběry pod vodu - bubliny - zdánlivé bezpečí - chramst. Co se mi pak velmi líbilo, byly postavy, kdy mi sedly opravdu všechny. O to více pak mrzelo, že najednou z postavy udělají idiota, jen aby ji mohli nechat sežrat. Rozhodně jeden z těch lepších filmů o žralocích, co jsem viděl, ale znovu už se na něj dívat asi nebudu.

Chodba (2012)

Hlavním tahounem byl pro mě sypmatickej hlavní hrdina, na kterém šla krásně poznat postupná únava a ztráta kontroly, jak se děj stupňoval. Film má hutnou atmosféru a příjemně ubíhá, ikdyž prakticky neopustíme prostory domu. Švédština je moc hezká na poslouchání, teda alespoň pro mě ...

Konvoje (2009) (TV film)

Série, která dokazuje, že je velká škála aspektů druhé světové války, které se dají velice rozvést a zahltit nás informacemi. Neustálé předhánění se v taktice, aby zásobování mohlo dále probíhat a naopak snaha Německa odříznout tento přísun a napáchat na této trase co největší škody. Ponorkové vlčí smečky, radar, enigma, doprovodné letadlové lodě, prostě všechno, co sehrálo svou roli, je zde popsáno a ukázán dopad zavedení.

Stigmata (1999)

Na tom filmu nebylo vlastně nic vyloženě špatně. Děj byl od začátku docela napínavej a tajemnej. Největším plusem byli pro mě herci, jejichž výběr se hodně povedl. Jenže já nemám prostě rád filmy, kde vystupuje církev a půlku děje se točíme kolem růženců, ukřižovaných ježíšů, koukáme do stropu kostela a posloucháme evangelia ...

Obchod pro sebevrahy (2012)

Hodně zajímavý téma. Nespočet scén, kdy se smějete, ikdyž dění je tragický. Rozhodně jsem rád, že jsem to viděl a opakování se určitě bránit nebudu. Zpívaných scén mohlo být z mýho pohledu určitě méně, protože mi docela lezly krkem a ikdyž tomu název nenapovídá, film je místy (hlavně ke konci) strašně naivní.

Vražedná sekera II (2010)

Záporák stejně jako v prvním díle bez šťávy, postavy docela snesitelný,což se nedá říct o jejich chování. Největším plusem je určitě samotný provedení vražd, který jsou záměrně vedený až do extrému, což tomu ale pomáhá =). Šukací scéna byla rozhodně to nejlepší z celýho filmu xP. Pro mě rovnocenný s prvním dílem.

Requiem za sen (2000)

Deprese ... jeden z nejlepších konců co jsem kdy viděl a lepší určitě být nemohl. Tohle drama zůstane v mojí topce hoodně dlouho.