Stmívání (2008)

Úplně nevím kam s tímhle počinem. Tématikou a cílovou skupinou mi trochu připomněl Covenant (ten ale hravě strčil do kapsy) a jak už tady někdo napsal tak trochu Smalville. Je to takové upírské BH90210 namíchané v docela stravitelný koktejl, 4* zážitek mi zkazili metrosexuální záporná vampire group, která mi přišla spíš směšná, než hrozivá. Naopak příjemně mně překvapila hlavní hrdinka, která hrála velmi přesvědčivě. Prostě guilty pleasure.

Víno roku (2008)

Žádné velké umění, ale určitě příjemný film o víně a lidech okolo něho.

Labyrint lží (2008)

Průměrné špionážní drama, které rozhodně není příliš akční a spíš leží a běží na dialogách dvou hlavních představitelů. Crowe mně ve své roli příliš nepřesvědčil a nevím jestli zrovna kvůli této roli se mu vyplatila přibrat ta vana co má na břiše.

Vikingové II (2008)

Pokus o druhé Vikingi střižené béčkovým sci-fi. Rozhodně existuje jiný a lepší způsob jak strávit 2 hodiny před TV.

Zack a Miri točí porno (2008)

Fakt vitpná komedie, trochu jsem se bál další vyhulené teenage zábavy, ale vše dopadlo dobře a druhy ananas expres se nekonal. Naopak prvních půlka je jízda ve velkém stylu a má zaděláno na plný počet hvězd. Konec už na měl byl na mně chvílemi už trochu moc vulgární, ale stále nic urážlivého. Ba naopak absence happy endu (jako třeba v případě Girl next door) a jemný a romantický konec je potvrzení, že se nejedná jen o prvoplanovanou píchací komedii. Vadila mi černošská manželka, best of je oční kontakt zacka a miri, kdyz zack odchazi do jineho pokoje.

Oko za oko (2008)

Lehce nadprůměrná asijská gangsterka, chvílemi trochu nepřehledná, ale jinak ok.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Allen pokračuje dál ve svých "normálních" filmech. Bohužel tahle červená knihovna mně uplně neučarovala.

RocknRolla (2008)

Slabší, přepálený odvar podkuku a Sbal prachy a vypadni. Vše bylo řečeno - ještě více postav než kdykoliv jindy na které hned zapomenete.