Bunkr smrti (2008)

Mnoho řečí a masakr žádný. 2* za nacisty a velice efektní prostředí.

Paranormal Activity 2 (2010)

Nato že jsem šel do kina s jistými předsudky jsem odcházel docela spokojený. Možná to souviselo s hladinou alkoholu v krvi. Ale přesto jsem neusnul, za což jsem vděčný, protože po nějaké době nudy se konečně začne bubák projevovat a realizovat.

Valkýra (2008)

Opravdu si momentálně nedovedu představit lepší zpracování této historické epizody.

Constantine (2005)

Čekal jsem lepší průměr, dočkal jsem se však skvělého filmu, který jsem hned zařadil mezi své nejoblíbenější. Netradičně pracuje s tradičními klišé ohledně křesťanství, v detailech je pozměňuje a dává jim tak úplně nový rozměr. Celý příběh je dokonalý a nadmíru pohlcující. Ohromná smršť opravdu "vypečených" detailů a jakýchsi hříček se symboly, skvělý scénář a nesklouznutí k patosu mi opravdu připravily zážitek, na který nějakou chvíli nezapomenu. Reeves překonává vlastní stín, Shia LaBeouf je sladký a dobrý zároveň, a korunu všemu nasazuje Tilda Swinton, která je prostě nádherná ve všech ohledech...ty oči... Neopomenu ani Stormrarea, jehož Lu je snad nejlepší Satan v 21. století. Celkový dojem je výtečný. 90%.

Dospělost (2008)

Opravdu zajímavá kamera a podmanivá hudba. Dosti nepěkné mi přijdou herecké výkony- přehrávají jak jen to je možné, černochům neustále přeskakuje hlas do nereálných poloh. Příběhová stránka je až trapně jednoduchá, scénář je nulový. První díl jsem neviděl. Mám velice smíšené pocity, kamera, hudba a scény jsou dobré a chvílemi zajímavé, společně dobře vytváří atmosféru současného předměstského Londýna. Ale to je tak všechno. Vlastně jsem se docela nudil.

Život Briana (1979)

Dokonalé pošlapání základů víry sofistikovaným i méně sofistikovaným humorem. Neuvěřitelná legrace, doporučuji všem, ateistům se však film trefí do noty asi lépe.

Carův kurýr (1998) (seriál)

Na tomhle jsem ulítal tu hezčí polovinu dětství. Dokonalá romantika!

Poslední výstřel (1950)

Rudá propaganda, však plná skvělých záběrů a docela dobrých herců. Každopádně: mecenáš se nezapře.

Genij vlasti (1998) (TV film)

Jasný příklad toho, že televizní produkce může nést známku kvality a krásy skryté v jednoduchosti. Hvězdné obsazení, dá se říci že inteligentní scénář. Dávám 75% i přesto, že Radek Holub a éra národního obrození nepatří mezi mé oblíbené.