Upstream Color (2013)

celkem zamrzí ty tři hvězdy. ten snímek má na víc, ale stejně jako spousta dalších diváků, i já se někde ve filmu ztratil a rozhodně to není věc, kterou bych si pamatoval, citoval,...

Válečníci (1999) (TV film)

1* za film, 2* pro branku katic.

Barva ráje (1999)

kdyby nebylo posledních čtyř sekund filmu, dal bych pouze 3*

Černá hodina (2011)

v momentě, kdy konečně začali ti gerojové chcípat, se mi udělalo líp. a s úsměvem jsem to dokoukal. jen zbytečně dlouho trvalo, než chcípla ta blondýna. a škoda, že těch gerojů nepochcípalo víc. * za obrázky Moskvy * za téma * za to, že tvůrci ze sebe dělali prdel

Barnens ö (1980)

sidzej-> ano, odvaha tvůrcům nechyběla:) ; tanec na skejtu s Marií, matkou boží !!!

Billy Elliot (2000)

dojáky bych zrušil. a tady je doják rušen sám sebou - totiž neustále se děje něco velmi vtipného: babička mezi těžkooděnci apod

Útěk do divočiny (2007)

NE NE NE! toto ne! Musel jsem změnit hodnocení po tom, co mně nějací Rusové na jednom vídeňském nádraží označili jako supertrampa :D Jack London - býlý den (a zřejmě i další romány) : děkuji za potvrzení, že je tento film sračka. Dědo Simpsne, ty mi rozumíš Radko to vystihl a jakoby mi z huby vzal

Big Lebowski (1998)

Pokud vidíte sebe ve filmu, tak to vtipné není. A není to tak, že byste se chtěli vidět jako geroj, ale se zoufalstvím si uvědomujete: Někdo natočil film o člověku mně absolutně podobném. Chápu, že je to vtipné, ale prostě se nesměju! Vždyť co je vtipné na faktu, geroj je v županu a má klid?

Útěk (1972)

inspirace? možná. Každopádně jsem dlouho do noci uvažoval o ... Prošel jsem si zajímavosti a zjišťuju, že překvapení nebo jakási katarze během scény, kdy Steve fackuje u silnice Ali je oprávněná. Ten film je prostě o svobodě - o limitách svobody.

Můj strýček (1958)

kuřáci dýmek a scifisti! toto je pozoruhodné dílko. vizte.