Interceptor (2022)

Doporučuju maximálně fanouškům Thora!

Ultimátum - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

No, uvidíme kam se to vyvine příběhově... Rozjetý je to dobře. Každopádně za mě je katastrofální český dabing - takovou slabotu jsem dlouho nezažil. Radši bych to snad viděl ve slovenštině a asi by to bylo i autentičtější. Dabing se teda fakt těžce nepovedl.

Černý krab (2022)

Šmarjapano! Ve filmu se nedozvíte vlastně nic! Vše, na co člověk chce dostat odpovědi, zůstane nezodpovězeno! A i Noomi už je jen takovej stín toho, co bývalo... Jediná jistota je, že tvůrci se určitě tetelí blahem a mají prdel z toho, jak divákovi, kterej dal tuhle slátaninu celou, ukradli dvě hodiny života!

KIMI (2022)

Parádní jednohubka! Mňam

Dům na samotě (2022) (TV film)

Poslední větou ve filmu to SKORO vystihli... Blbej totiž nebyl jen konec! Škoda

Devadesátky - Přiznání (2022) (epizoda)

Vynikající seriál, skvělá práce všech zúčastněných od režiséra po posledního nosiče vody! I ty nejmenší detaily, jako loga médií z roku 1995 na mikrofonech, dělají z tohohle seriálu něco výjimečného! Strašně se bavím šaškama na Facebooku, kteří v jednom příspěvku nadávají na ČT, můžou se posrat z toho, že posílají měsíčně 135 korun, a v druhém příspěvku jsou nadšení z toho, že dokáže ČT natočit takhle skvělej seriál... To je směšný, ale přesně to vystihuje náš národ!

Válka zítřka (2021)

Asi to mohlo bejt dobrý, ale všichni se tam chovají jak nepřemýšlející idioti. Vůbec nechápu to hodnocení tady! Tohle není béčko!!! Je to jen céčko s velkým rozpočtem...

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

ANO, ANO, ANO!!! Opravdu Odkaz... Absolutně boží pocta původním filmům, pocta mladýho Reitmana tatínkovi, osmdesátky jsou pořád CÍTIT i díky spoustě narážek... A to krásné rozloučení s Haroldem Ramisem nemělo chybu! Čekal jsem všechno možný, ale nic takhle úžasnýho!!!