Šantaram - Bombajské ne (2022) (epizoda)

Rozhodně né taková kravina jak jsem se po vykutáléném útěku z vězení obával. Druhá polovina dílu mě bavila a navnadila pro sledování dalšího dobrodružství Charlieho v Bobmaji. 75%

Král Tulsy - Caprice (2022) (epizoda)

Takhle má vypadat jeden z dílů o mafiánským veteránovy. 5* 85%

Médium - Bazmek (2022) (epizoda)

Fakt super seriál. Celé je to krásně podmanivé, že jsem hromadu dílů zkouknul v podstatě naráz. Baví mě, jak se tvůrci nebojí dostat hromadu postav na hranu. 5*

Král Tulsy - Center of the Universe (2022) (epizoda)

Slabší než první díl. Taková ta konverzační pohodička s seriálovou emocionální rutinou kde si má divák udělat s postavami nějaký ten vztah. Bylo to fajn, ale tohle není seriál o taxikáři nebo farmáři. Tak pojďme trochu přitlačit. 4*

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

42 minut a jedna opravdu dobrá scéna (předání "prezentu"). Z tohohle mohla bejt pěkná 5minutová jednohubka, místo toho to natáhli na naprosto zbytečnou čtyřicetiminutovku.

1899 (2022) (seriál)

Za provedení bych dával plnej počet. S chutí ano. Za nápad s pohráváním si s myslí také hodnotím vysoko. Konec je ale brutálně odfláknutej. V podstatě se vůbec nic nedozvíme. Nedozvíme se jak, proč ani jak dlouho, kdo a kdy... Takže nezbývá než čekat na další řadu a doufat, že se nám puzzle začne maličkato skládat. Pokud se udrží úroveň provedeni, nebudu s tím mít žádný problém. za mě 3* 75%