Red Notice (2021)

Příjemné, koukatelné, ale bohužel nic co by bylo nějak extra zapamatovatelné. A v celku předvídavé. ZA mě 64% a 3*

Armáda lupičů (2021)

Hroznej, opravdu hroznej scénář, kterej v podstatě vše dobré nebo zajímavé totálně pohřbívá. ZA mě 2* a 37%

Eternals (2021)

Musím si to nechat projít hlavou.... Bráno jako skupinovka a-lá Avengers nebo Justice L. průměrné Ale když tohle budu brát jako film který se zaměřuje na jednu z rodin Eternalů solidní a uvěřitelné. Zatím 3-4*

Cesta za smířením (2021)

Prokristaboha tohle jsem si opravdu užil. Scéna na půdě ohledně udržení lidské důstojnosti je legendární. Bezchybných 5* a 90%

Nadace - Po probuzení (2021) (epizoda)

Jak už se stává zvykem, linka na Terminu příšerná, zbytek super...

Duna (2021)

Cokoli menšího mež 4 * je urážka kvalitní kinematografie. Já dávám s chutí 5* protože tohle je opravdová pecka!

Nadace - U bran jsou barbaři (2021) (epizoda)

Linka s trojicí císařů v podstatě táhne celý seriál. Jsou perfektně napsaní a ještě lépe zahraní. Už ani nechci říkat Nadaci, protože s knižní předlohou to nemá skoro nic společnýho, snad jen některé názvy lidí, míst a věcí... Linka na Terminusu je ovšem stále podprůměrná a z mého pohledu zbytečně rozvláčná.

Viník (2021)

Tady mi prostě stačil dokonalý  Gyllenhaal a velice solidní hudba! Vše ostatní jsem tak nějak schopen přejít. Za mě 4* a 75%

Nadace - Duch jednoho matematika (2021) (epizoda)

Tak snad se dočkám vysvětlení o několik dílů později.... Na každý pád, linka na Terminusu vypadá dobře a i když tohle byl o poznání slabší díl, díky jeho konci přidávám 4*

Román pro pokročilé (2019) odpad!

Jsem dlouho neviděl větší vykrádačku sebe sama. TFUJ! Za mě 10%