Dokonalý smysl (2011)

Parádně depresivní záležitost a ač je stavěna na pozadí romantického příběhu, lásku rozhodně "přebila" beznaděj. Celý film je bravurně vystavěn ve stylu "tak jsme se dostali na klouzačku, která končí v parádní prdeli". Navíc je znát neamerický pohled a přístup, který je o dost uvěřitelnější a tím pádem i děsivější. A já si tak během psaní komentáře přemýšlím, jak bych se asi choval a zachoval já sám, jak bych se vyrovnal se všemi handicapy které by mě čekaly. Tfuj...raději nepřemýšlet. Za mě 80%

Armáda temnot (1992)

Absolutně nechápu, jak je možné, že jsem tuto věc mohl dokoukat.(shlédnul jsem delší verzi Director´s cut) Píšu koment a stále nad tím žasnu, jak mě tenhle film zaskočil naprosto nepřipraveného pobrat to v hlavě. Nebudu hodnotit, protože jsi nejsem jist, kolik hvězd bych dal.

Jedna mezi oči (2012)

To je nějaký fórek né..? Kult namistrovaného a nezničitelného pana Cartera je zpět, což by ještě nebylo tak špatné. Horší je že se pan Carter stará o úplně připitomělého asijského policajta a celý film na něj má nervy. Že by začínal senilnět... no dcerku má, už jen chybí vnoučátka. Jen díky Stallonemu a posledním 5 minutám filmu jsem dal 2 hvězdy. Celý film pohřbil naprosto děsivej scénář a režie. Za mě 40%

Upíří deníky (2009) (seriál)

No většinou nehodnotím seriál po méně než 5-10 zhlédnutých dílech. Tady jsem se ale odhodlal hodnotit po prvních dvou dílech. Proč? No z několika důvodů.. První je ten, že nevěřím, že by se během dalších 1000 dílů něco změnilo. Druhý je ten, že nepředpokládám sledování téhle pitominy i nadále. Dva díly mi opravdu stačily. Twajlajtu jsem si užil až nad hlavu a nehodlám sledovat x desítek hodin zmatené zamilované pubertální lidi i upíry. Za mě 40%

9. rota (2005)

Z prvu to vypadalo dobře, ale postupem česu jsem zjišťoval, že na film pouze koukám. City se prostě nedostavily. A to je u filmu s touto tématikou prostě málo. Nezachránilo to zhola nic. Všechny dojemné a nebo překvapivé momenty jsem už viděl dříve. A nedakázala to zachránit ani poslední bojová scéna. Rozhodně né špatný film, ale z mého pohledu ani ničím výmečný. Za mě 68%

Minority Report (2002)

Velice povedené sci-fi o přítomnosti a předpovídání budoucnosti. Celý ten systém, který je ve filmu předestřem, klade jasné otázky. Když znáte svou budoucnost, jste schopni ji změnit? Ať už je to třeba nákup nové televize, a nebo nějakého zločinu. Všechna rozhodnutí člověk prý podvědomě udělá dávno před tím, než při nákupu, nebo plánování zločinu. Takže by se dalo říci, že nemáme na výběr... Je to ale opravdu tak? Film jako takový hodnotím za 80%

Koupili jsme ZOO (2011)

Nádherně a přirozeně plynoucí rodinný film. Krásná režie a skvělá hudba. Výborně obsazení herci, kteří opravdu věděli co mají hrát a i jak to zahrát. Ani ten americký "happy end" mi nevadil, naopak, vítal jsem ho. Nějak se k tomuhle filmu prostě hodil. Možná to bylo i tím, že vše bylo tak nějak autentické, jako kdyby tohle zažil někdo koho znám, a vyprávěl mi to týden po týdnu až do tohohle finále. Prostě takhle udělanému filmu nejde neuvěřit. Za mě 90% A ještě bych chtěl podotknout k hodnocení... Dnes jsem viděl dva snímky které mají popis Komedie/drama, jeden je tenhle, a druhý je: http://www.csfd.cz/film/294963-az-vyjde-mesic/ Ten jsem hodnotil 1* Přestože by měli být žánrově dosti podobné, samozřejmně jsou úplně jiné, navíc jsem si všiml že dělí veliký počet mých oblíbených uživatelů (kteří oby filmy viděli) na dva tábory. Vždy, když se jednomu líbí první film, odmítá ten druhý, a tak je to i naopak....:)

Až vyjde měsíc (2012)

Tak TOHLE TADY má 75%...?? Proboha proč? Vždiť je to naprosto o ničem. Popis "komedie/drama/romantický, je opravdu přehnaný. Nic z toho totiž není pravda. Je to prachobyčejnej příběh o dvou dětech které spolu utečou. Navíc se na to nedá vůbec koukat. Pochopím ještě uživatele, kteří téhle kravině dají 3 hvězdy jen proto, že je opravdu dobře obsazená, a oni díky tomu zapomenou na hroznou režii, scénář a hudbu. Ale uživatelům kteří tomuhle dají 5 hvězd opravdu nerozumím. To spíše pochopím když dá někdo 5 hvězd Twajlajtu.. Za mě 25% A ještě bych chtěl podotknout k hodnocení... Dnes jsem viděl dva snímky které mají popis Komedie/drama, jeden je tenhle, a druhý je: http://www.csfd.cz/film/286858-koupili-jsme-zoo/ Ten jsem hodnotil 5* Přestože by měli být žánrově dosti podobé, samozřejmně jsou úplně jiné, navíc jsem si všiml že dělí veliký počet mých oblíbených uživatelů (kteří oby filmy viděli) na dva tábory. Vždy, když se jednomu líbí první film, odmítá ten druhý, a tak je to i naopak....:)

Dredd (2012)

Jasné 4 hvězdy. Když bych měl srovnávat s posledně viděnými akčními filmy byl Dredd jeden z nejlepších. Možná jsem měl jen smůlu na akční filmy. Ale spíš né. Mě se tohle béčko opravdu líbilo. Nenudil jsem se, mělo to spád, rozumnou stopáž a příjemný střih. I dojemných scém jsem byl ušetřen, což mě opravdu potěšilo. Za mě 78%

Pums... (1990)

V pár minutách jsme se dozvěděli, co jsme jako lidstvo dělali posledních 10000 let. Jen nepotřebujeme cizince, aby naše odcizení od přírody bylo dovršeno. To jsme zvládli s přehledem sami. A teď už si jen musíme počkat, až nás (pyšné vládce) příroda všechny pozabíjí. A proto také tomuhle mikroanimované komedii nedávám 5 hvězd. Protože mi tam tohle vyústění chybělo. I když, je možné, že to byl záměr autora a každý z nás si to měl uvědomit sám. Za mě 80% Zde ke zhlédnutí. http://www.youtube.com/watch?v=hHuyy5AHObw