Wind River (2017)

Krásný film. Opravdu doporučuji. Takhle to porstě někdy napsat stačí. Za mě 90%

Thor: Ragnarok (2017)

První a poslední vtipnej a "barevnej" Thor. Naprosto jinej, ale přesto dobrej. Naprosto excelentní Mark Ruffalo v roli doktora Benra. Hodnotit ale zatím nebudu. Musím si to nechat projít hlavou.

Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Obrovská výhoda Atomic Blonde je v hlavní herečce, které se nedá upřít to, že umí hrát a na tuhle roli se pořádně pripravila. Už jen proto nemůžu hodnotit níže než 4hvězdy. Navíc jsem se ani minutu nenudil.

X-Men: Nová generace - Exodus (2017) (epizoda)

I nadále si seriál drží stále extrémně vysokou laťku, která nepolevujev napětí a akci. Z mého pohledu naprostá spokojenost.

Star Trek: Discovery - Zvol si svá muka (2017) (epizoda)

Stále neuvěřitelný spád a akce. Před puštěním tohohle dílu jsem si opravdu říkal, že nebudu hodnotit vysoko.... Opět jsem se spletl a 5* je jasná volba. Už teď se těším, až si celý seriál pustím znovu a to jsem teprve u pátého dílu!

Zabiják & bodyguard (2017)

Chabý pokus o návrat k Béčkové klasice. Film který měl potenciál, ale někdy je prostě méně více. Tuny hlášek se ztrácejí v tunách hlášek. Během 118 minut snad 50 akcí. Ale já si díky tomu množství ani na jednu nepamatuji. A tak je to v tomhle filmu se vším. Stejně jako mi né úplně neseděl Deadpool, tak mi nesedí ternhle film. Za mě 65%

Spider-Man: Homecoming (2017)

Přestože mě film opravdu bavil.Tom je asi nejlepší Spider-man . Zejména v lidských situacích. Spider-man jako takový mi prostě né úplně sedí. Asi by mi mnohem lépe seděl spider-man ve stylu: "po třiceti letech" a tak trochu v kůži Hancooka, nebo Watchmenů. To by bylo super:)

Místo u moře (2016)

Nadprůměrné herecké výkony v průměrném příběhu. To je asi tak vše, aniž bych se musel nějak rozepisovat.