Pluk mizerů - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

A tady už se to začíná rozjíždět. Skvěle udělaný seroš který si opravdu užijete když se nebudete soustředit na  reálné chyby v rámci zobrazení druhé světové války. 5*

Reboot - Holky (2022) (epizoda)

Ty srážky generací mě bavěj :-)

Rod Draka (2022) (seriál)

Celá první řada se razantně posouvá v čase a odhaluje stav okolo koruny a následnictví. Trochu mi chybělo seznamování s ostatními rody, jejich lordy, jejich motivací a jejich směřováním. Doufám, že to druhá řada napraví a díky hrozícímu konfliktu se dozvíme mnohem více a půjdeme trošku do hloubky. silné 4* a 83%

Rod Draka - Černá královna (2022) (epizoda)

Solidní zakončení první série.  V druhé řadě máme našlápnuto k parádnímu válečnému konfliktu a politikaření které se nebude soustředit jen na oblast okolo trůnu a koruny. 83%

Starej chlap - III (2022) (epizoda)

Zajímavá podívaná. Prozatím vidím největší slabinu v retardovanejch scénáristech...

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

A proč by ne. Příjemně to uteklo. Zajímavé zpracování a šikovní herci, zvláštní nestandartní atmosféra. A hlavně žádný barevný stereotyp a stále se opakující humorné scény na entou. 76%

Andor - Demonstrace síly (2022) (epizoda)

Válečná akce se změnila v politické hrátky a boj o moc. Velice povedený díl! 4* a 80%

Black Adam (2022)

Mno... tak jsme vyděli Falcona, Ant-mana, Dr.Strangeho a Storm napřed proti a potom spolu s Black Adamem kteří  mají ve finále proti sobě vytuněnou mužskou Vandu, nebo možná mizernýho Thanose/Ultrona s jeho zombickou armádou. Každopádně "týmovku" nebo jak tomu říkat bych si představoval trochu jinak, napřed se polovinu filmu šťouchají s Adamem a když přijde hlavní záporák, tak je sfouknutej  za 5 minut.  Navíc opravdu nechápu proč z toho obrovského množství DC hrdinů  vytáhnou k Adamovy zrovna klony Marvelu které si divák hned spojí.... Přeci jich mají spousty tak proč nevytáhnout z klobouku nějaké, kteří by se s Marvelem hned nespojili... Ach jo.  Příběh jako takový mě nijak nerozhodil, zaprvé jsem toho od DC moc nečekal a za druhé to mělo logiku. Celé se to odehrávalo vlastně jen několik hodin/dnů po Adamově probuzení po 5000 letech takže se hlavně srovnával s tím co bylo než šel do hajan a v přítomnosti vlastně jen improvizoval. ALE... postava Adama mě opravdu bavila, a atmosféra se mi taky líbila. V tuhle chvíli to vidím na silnější 3* a 67% ale nadhodnotím za podtitulkovku.