Andor - Oko (2022) (epizoda)

Vypadá to, že Disney umí udělat dobře jen každý třetí díl! :-) Musím říci, že tohle byla opravdová Star Wars paráda. Super 5* 90%

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Z celkového hodnocení dílů my vyšly slabé 4* Osobně bych to vyděl spíše na 3. ale budiž. Seriál sráží né dvakrát sympatická hlavní hrdinka s ochrnutým obličejem. A hlavně spousty a spousty vyložených kravin a to se ani nebavím o tom jak moc se vzdálili Tolkienově předloze. Takže suma sumárum, když by z těchto 8 dílů udělali tři, bylo by to pro mnohé mnohem zajímavější. Poslední díl ale zaujal a navnadil na druhou řadu. Takže koukat určitě budu.  68%

Pán prstenů: Prsteny moci - Slitina (2022) (epizoda)

Poslední díl série se snažil dát tak nějak vše alespoň trošku dohromady a vcelku se mu to daří. A i díky tomu si člověk uvědomuje na kolik nesmyslů, krávovin a zbytečností koukal v předešlých několika dílech. A já osobně ve skrytu duše doufám, že druhá řada bude alespoň na úrovni tohoto dílu. Za tento díl dávám slušné 4* a 75%

Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Těch dramat, zvratů, politických tahů a protitahů a podobných pitchovin už je tam tolik, že tomu přestávám věřit. Sorry jako. Pozitivní překvapení byl jednooký vnuk krále, ten mě vyloženě bavil. 69% a 3*

Bullet Train (2022)

Svěží zábavná béčková jednohubka která skvěle odsejpá. Solidní 4* a 80%

Yellowstone (2018) (seriál)

To je vostuda!! Píšu recenzi na tuhle pecku až po 4 řadě....:-)) Faktem je, že tenhle seriál je asi to nejlepší z Westernu 21 století. Takže to tak hltám, že nestíhám psát recenze. A z mých oblíbených uživatelů to vyděl pouze jeden!:-( Což je vyloženě smutné. První řada je tak trošku poznávací a rozjíždějící, ale od konce první řady tahle věc jede takový bomby, že jsem komplet celej seroš už vyděl třikrát. Jasných 5* a 95%

Andor - Sekera zapomene (2022) (epizoda)

A už mi zase chybí atmosféra a nějaké napětí. Pár scén se vyloženě povedlo, ale jako celek mi to přijde spíše jen jako výplň, kdyby tenhle díl scukli do 15 minut, bylo by to ideální. Takhle pouze 3* a 60%

Pán prstenů: Prsteny moci - Oko (2022) (epizoda)

S výbuchem Oroduiny vybuchla veškerá soudnost a snaha o logičnost seriálu. Jak tohle budou chtít zachránit, to by mě teda zajímalo. Chudáci herci, že si tímhle chaosem musí procházet. Někde jsem četl, že se Amazon uvolil k tomu, že Tolkienovcům, kteří mu prodali práva nechá kreativní dohled. Tak to se teda asi posrali úplně všichni. 30% a 1*

Nabídka (2022) (seriál)

Musím říci, že mám letošní podzim opravdové štěstí na seriály. Člověk tak nějak kouká na to, co na něj vyskočí, nebo se o tom hodně píše a nebo mluví.  Jak už to tak ale bývá, klenoty se musí trošku hledat. A jsem moc rád, že jsem našel dálší.  The Offer je opravdu skvěle zpracovaný seriál, kde některé díly nefungují jako seriálové díly, ale spíše jako filmy jdoucí po sobě. Což je samo o sobě neuvěřitelné. Naprosto precizní herecké výkony, formování postav, skvělá dramaturgie s hudbou. Ale hlavně scénář a režie, tohle dát dohromady a pak to na place ukočírovat...Klobouk dolů. Prostě pecka! 5* a 97%