Dimenze (2022) odpad!

Who is fucking Daniel Stach. Vypadá to jako výpotek člena scientologické sekty.

Tokyo Vice - Season 1 (2022) (série)

Tohle určitě stojí za sledování. Jakuzárna s 90. lookem.

Filip (2022)

Nevidím jediný důvod proč tomu nedat plnej počet. Skvělá filmařina, které ta česká nesahá po pás.

Jeden gól (2023)

Taika mě opět dokázal rozesmát i dojmout. Výborná sportovní feel-good komedie o nejhorším fotbalovém týmu světa. Fassbender to dal skvěle. Lehce to připomínalo Eddie the Eagle.

Apokalypsa: Válka světů (2019) (seriál)

Skvělý průvodce moderními dějinami aneb co nás v dějáku neučili. Průřez studenou válkou a událostmi v pozadí, s použitím raritních dokumentárních záberů.

Černí motýli (2022) (seriál)

Zajímavě vystavěný thriller s nespolehlivým vypravěčem.

Franta mimozemšťan (2024)

Takové Slunce, seno, mimozemšťan, ale bez humoru. Na odpad to není, protože je za tím vidět spousta dobře odvedené práce. Velmi povedená kamera, střih i triky, výborný zvuk a hudba. Jen obsah a především dialogy jsou tragédie. Pan Havlík si vyzkoušel, že ne vše co působí vtipně na papíře je vtipné i ve filmu.

Ferrari (2023)

Film řeší především Ferrariho osobní problémy s nemanželským synem, což není úplně divácky atraktivní. Vedlejší příběh automobilových závodů je plný klišé a obzvlášť CGI jsou extrémně nerealistické a dělané stylem čím víc přehnané, tím líp. Adam Driver hraje pěkně a dokonce i Penélope Cruz se snaží. Sarah Gadon dělá tentokrát bohužel jenom stafáž a moc si nezahraje.