Mizera (2014) (seriál)

Ačkoliv nejsem moc seriálový typ, třináct dílů je pro mě tak akorát. Sledoval jsem každý díl s chutí a ani u jednoho jsem se nenudil což je dobrá vizitka. Více netřeba dodávat - postavu bezpáteřního ale přesto do jisté míry sympatického právníka Keegena Deena musíte vidět. 80%

Je třeba zabít Sekala (1998)

Protknutí osudů ve velmi nelehké době kdesi na zapadlém venkově dává námět na skvěle zpracovaný film vymykající se ostatním českým filmům týkající se 2.sv. války. 90%

Útěk do divočiny (2007)

Tak po shlédnutí tohoto filmu jsem si skoro sbalil krosnu a odešel jsem na pár týdnů někam do pryč. Ne, teď vážně - opravdu jsem mu ty toulky přes celou západní část USA záviděl. Nic jiného jako konec bez happyendu jsem nečekal. Skvělá hudba, krásná příroda a příběhy obyčejných lidí nehonící se za konzumem a materialismem. Dávám plný počet.

Sedm (1995)

Takoví ti vrahouni s IQ170 a jejich fantazie, to nikdy neomrzí.

Bony a klid 2 (2014)

Bony a klid 1 byla něco naprosto jiného - film z doby, kterou si většina zdejších uživatelů ani nepamatuje. Film ze zlaté éry veksláků s reálným příběhem.Bony a klid 2, ač chcete nebo nechcete je z nynější doby, kterou, bohužel prožíváme dnes. Většina uživatelů by měla sundat růžové brýle, odprostit se od rodičů a trochu sledovat dění kolem sebe ba dokonce možná i politiku! To by totiž leckdo zjistil, že bordel co tady je si Olmer nevycucal z prstu ale tak to opravdu je. Kult to není, ale za sehnání takřka všech herců z prvního dílu dávám tři z pěti..

Až vyjde měsíc (2012)

90-ti minutové vyprávění o skautech a první lásce dvou 13ti-letých děcek. Uff.. Takové filmy nerad hodnotím. Na jednu stranu poctivě odvedený děj i příběh a stopáž tak akorát, nadruhou stranu to je ze 70% času filmu naprostá nuda s hluchými místy, které odvádí vaše oční bulvy od obrazovky - a to je chyba!!

Cesta do zatracení (2002)

Jedna z velmi dobrých gangstrovek. Atmosféra tak jak má být - ponurá, zápletka však nepřekvapující. 75%

Svěrací kazajka (2005)

Zdá se mi to, nebo je film inspirovaný románem Jacka Londona, Tulák po hvězdách? (mimochodem vynikající čtení) Filmové zpracování mě však nějak nenadchlo. Možná ještě jedno zhlédnutí...Do té doby 55%

V ložnici (2001)

Solidně zpracované drama ale trochu se to táhne - je to spíše pro filmové fandy než pro mainstream diváky..60%