Letiště (2006) (seriál) odpad!

Tyto seriály ani nemá cenu komentovat!

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Žít pouze přítomností a věci zbytečně neřešit jako v tomto snímku je fajn, sám vím o čem mluvím. :)

Znovu 89 (2014) (koncert) odpad!

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou Ti kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou

Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)

Hlášky ve filmu (pojď zabijem se, - až někdy jindy, babyyy, co čumíte) a atmosféra dýzy z devadesátých let mě vždycky pobaví. Srandovní Vašut v roli amerického podnikatele - Jes,kontrakt is redy. :D

Argo (2012)

Fakt dobrý film. Čekal jsem trochu, na můj vkus nudu, co také čekat od 2hodinového snímku kde Affleck zachraňuje partu amerických lidí. Opak byl však pravdou - opravdu povedené.

Taxi (2004)

S odkazem a pokorou na francouzskou verzi nemohu dát více než 30%.

Na mol (2012)

Každý má alkoholový svůj kopec jinak vysoký. Třeba já se ještě nikdy nepochcal v obchodě nebo se neprobudil někde na předměstí pod kartonem jako hlavní představitelka v tomto filmu. S chlastem holt opartně děcka!

Stud (2011)

Pokud jste průměrní diváci hollywoodského tuctového mainstreamu, tak pro vás bude tento film trochu hůře dívatelný. Pravdou je však výborný výkon Fassbendera ve zpovědi pětatřicátníka bez lásky, rodiny a se semtam nějakou úchylkou. Aneb kdo říká že si ho nehoní, honí si ho dodnes ještě více..

Můj učitel Ibrahim (2003)

Příjemné nekomerční drama s Omarem Sharifem o životě, protknutí osudů a jednom dobrodružství 13ti letého chlapce. Dobré zpestření v zàplavě hollywoodských megadebilit. Navíc skvělá hudba. 4 z 5..

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

První díl je luxusní mysteriózní film s nádhernou scenérií. Druhý díl již však tuto jiskru nemá,tudíž zapadává do průměru...Škoda...