Bratři (2009)

Bratři mě velmi mile překvapili. Propojení příběhu a vývoje postav byly téměř dokonalé. A Tobey Maguire ukázal i svou jinou tvář a přesvědčil mě že je skvělý herec a nejen ten Spider-man kterého všichni známe a dětské postavy mě zaujaly což se moc nestává. Jen mi trochu byběh příběh, který se odehrával na válečném poli. Bylo ho tam adekvátně, ale mohlo se trochu přisolit. ( 12.7.16/MAC )

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Ne že by se mi to něják zvlást líbilo, ale hezky se na to dívá a příběh který byl vytažený z nejtemnější díry byl zajímavý, inspirativní a měl svoje poučení. To je přesně to co tento film má za účel. ( 12.7.16/Kino-Luna/Sčítání lidu:38 )

Země bez zákona (2012)

Je to něco co by se mi mělo líbit, ale nelíbí. Ne že by to bylo špatné to není, ale nesedlo mi to. To se občas stává. ( 11.7.16/MAC )

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Film s potenciálem který se v podstatě zabil nebo ne zabil, ale přišlo mi že tento film o sobě podával málo informací. Byli jsme posazení před hotovou věc a to mi vadilo. Jen škoda hereckých výkonů ty to mohly zachránit. ( 8.7.16/MAC )

Legenda o Tarzanovi (2016)

Počátek filmu byl takový rozporuplný, ale co se stopáž posouvala začalo mě to čím dál víc překvapovat. Není to žáden skvost, ale taková akční oddychovka s hezkýmá scénema, prostředím a s hereckými výkony které mě překvapily. ( 8.7.16/Cinema City/Sčítání lidu:6 )

Galapágy 3D: Zázrak přírody (2014)

Byl jsem velmi mile překvapený tímto dokumentem. Byl velmi přínosný dozvěděl jsem se mnoho zajímavých poznatků a 3D bylo jen tzřešničkou. ( 6.7.16/Kinosál Velkého světa techniky v Ostravě )

Bacha na balóny (2007)

Jedním slovem blbost. Možná ze začátku jsem tomu dával nadějí, ale nedokázalo si to udržez moji pozornost ani po tak krátkou stopáž. ( 1.7.16/MAC )

Vřískot (1996)

Nápad dobrý ikdyž v dnešní době velmi ohraný a to je ten problém proč se mi tento film moc nelíbil. Není to špatné. Je to rozhodně kvalitní horor, ale v nespočtu dalších se trochu ztrácí. ( 1.7.16/MAC )

Angel-A (2005)

Takhle něják má vypadát "artový" film no aspon ten moderní. Příběh byl inspirativní a vzbudil ve mě emoce. Hlavní protagonista možná nedával do své role vše, ale to bylo nejspíš součást této herecké role, která nebyla zrovna energická. ( 30.6.16/MAC )

Grimsby (2016)

Takovou úchylnost jsem neviděl dlouho. A sakra se mi to líbilo!!! Sacha Baron Cohen nabírá u trapného humoru nový význam a rázem z něj trapný není. Mimo to jsem se téměř po celou stopáž, která je pro tento film ideální ato je hlavní. ( 30.6.16/MAC )