Jak přežít single (2016)

Tímhle filmem jsem překvapený. Myslel jsem že to je něco co musíte sledovat bez mozku a to vůbec ne. Respektive je to i celkem "inteligentní" a technické zpracování u tohoto filmu je velmi nadprůměrné. ( 24.5.16/MAC )

Sázka na nejistotu (2015)

Popravdě moc jsem tomu nerozuměl a určitě mnoho ostatních lidí a ikdyž jsem tomu moc nerozuměl líbilo se mi to. Udrželo si to mou pozornost a překvapivě mě to i bavilo, ale komedie to rozhodně není. ( 21.5.16/PC )

Poldův švagr (2016)

Já nevím, ale mě se tento film velice líbí. Má to co má odpočinkový film mít humor, skvělé herze a dokonce i skvělý příběh. Když to porovnám s prvním dílem je to o něco slabší, ale ne značně. ( 18.5.16/PC )

Temný úsvit (2006)

Ten příběh je inspirující a ne že by jeho zpracování taky nebylo, ale prostě to nestačí a navíc mi trochu příjde že se Christian Bale do své role moc nevžil. ( 17.5.16/MAC )

Oblast 51: Pravda nebo fikce? (2003)

Není to špatné, ale jde tu jen o pár informací bez předložení informací a v totálu se jen dozvíme že tam zkoušejí nebo vyrábějí letadla. Já nevím jak to je, ale nedivil bych se kdyby to tak bylo. Ano vnitřně věřím že tam něco je, ale pochybuju. ( 16.5.16/MAC/YouTube )

Captain America: Občanská válka (2016)

Popravdě mě to zas tak nezaujalo. Jo jasně bylo to super, ale těch filmů je moc a jsou i lepší a tohle není Captain America, ale MARVEL all in. Jo MARVEL chce spojit všechny své filmy v jeden. To je v pořádku, ale myslím že captainovi nebylo věnováno dost pozornosti. Akční scény byly samozdřejmně super, jenomže příběh mě zas tak nezaujal a to byl u mě ten problém. Sečteno podtrženo je to takový mírně nadprůměrný komiksový film. Nejvíc mě překvapil nový Spider-Man byl opravdu vtipný, ne jen rádoby jak někdy MARVEL působí. ( 7.5.16/Cinema City/Sčítání lidu:52... )

Kniha džunglí (2016)

Neříkám že je to kdovíjak skvělý biják, ale je to rozhodně báječný audiovizuální zážitek, který stojí za zkouknutí. Příběh se ubíral svižným tempem a herci byli také na skvělé úrovni. A kromě těchto aspektů stojí znovu za zmínku audiovizuální zpracování. Od výpravy, masek nebo až po zvuk. ( 30.4.16/Cinema City/Sčítání lidu:18 ) ( 10.8.16/Kino Luna/Sčítání lidu:200plus )

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Druhý a třetí díl pro mě byly spíše takovými laxními pokračovánimi, ale tento díl mě zaujal. Měl skvělý příběh, průběh a celkové všechno bylo na svém místě. Už se těším na další pokračování. ( 29.4.16/PC )

Bez servítky (2009) (pořad)

Viděl jsem jen jeden díl a ten se mi celkem líbil. Ale není to podle mě na televizní úrovni. Prostřeno si vede o něco lépe.

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Včera jsem viděl tento materiál z jiného vesmíru a cítíl jsem se jako bych byl na té planetě z které to pochází. Ta planeta bude určitě velmi zvrácená a zkažené se zvláštním smyslem pro humor jako ta naše. Zkrátka jiný vesmír jiný pohled na svět. Už se bojím vyjít ven jelikož si myslím že se tyto individua na této planetě pohybují. Jsem rád že doma nemám televizi. Chtěl jsem si ji koupit, ale toto je jeden z důvodů který mě odrazuje.