Úplné zatmění (1995)

Tenhle film zrovna nebyl mé gusto . Nelíbil se mi . Ikdyž zahraný byl dobře . Takže 40%

Kličko (2011)

Naprosto jasných *****. Tohle mně naprosto vzalo. Jako boxer jsem se na tenhle dokument strašně těšil. výborně odvedená práce. Škvělý pohled do života dvou ukrajinských šampionů. Dobře sestříhané i natočené, pro mně jako boxera skvělá podívaná. Bez váhání jasných 96%

Deník mrtvých (2007)

¨Tenhle zombie horor mně až tak moc nevzal. Jako byl to dobrý film ale některé pasáže mně nudili. Hlavně mně štvaly ty klišé(holka při běhu upadne aj.). Jinak solidní podívaná na nudné dopoledne. 68%

Nezvratný osud 5 (2011)

Velmi dobrá podívaná. Zajimávé úmrtí(masáž,hák aj.). Možná nejlepší díl z pěti. Slušná atmosféra i děj. Hlavně konec mně úplně dostal. Za konec minimálně 1*.(odehrával se ještě před 1. dílem) Jasných 86%

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Podle mne nejslabší díl trilogie. Kýčovité a přehnané. Některé scény byly dobré jinak celkově nic moc . 50%

Noc hrůzy (2011)

Tohle se mi fakt líbilo....já mám rád filmu s upírama atd. Colin Farrell jako upír byl skvělý,dobré efekty, dobrý příběh a hlavně ten konec byl super. Můžu fakt doporučit pokud jste fanoušky takovýchto filmů. Jsem velmi spokojen . 90%

Iron Sky (2012)

Co tohle mělo být???? Na tenhle film jsem dlouho čekal...věděl jsem že to bude divné ale že až takhle? Americka presidentka,její nadrřená ´´pravá ruka´´ a velkolepá nacistická zbraň poháněná mobilem? Tohle se mi prostě fakt vůbec nelíbílo. Takže 30%

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Na tenhle film jsem čekal od prvního traileru. Měl jsem velké očekávání jenže postupem času přišli zprávy o tom že film je propadák aj. Takže jsem se na film díval s né moc velkými očekáváními. Po shlédnutí filmu mi bylo ale jasné že tzv. ´´odborníci´´ zase neměli pravdu. Mne se John Carter líbil. Sice to není nic jako Avatar nebo Star Wars ale dobré to je. Solidní film. 83%

Pařmeni (2011)

Co říct k téhle celkem povedené komedii? Tak hlavně že nenudila a místy velmi dobře pobavila....nekteré věci byli fakt dobré. Na volné odpoledne dobrý film. Nesklamal a celkem potěšil . 80%

Hněv Titánů (2012)

Hodně dobré. Líbil se mi možná více než Souboj titánů ....jen mi tam pořád chybí propracovanější příběh. Jina bitvy super,zpracování různých bytostí taky.....nemám moc co vytknout. Takže 91%