Expres (2008)

Tento športový film mi neprišiel takmer v ničom originálny, práve naopak, príde mi vo všetkých smeroch obyčajný. Filmy o športe mám ale veľmi rád a vždy sa v nich nájde niečo čo ma zaujme, nebodaj inšpiruje. 67 % (01.01.2011).

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Práve som prišiel z kina, takže moje zážitky z nového Harryho sú naozaj čerstvé :) Som prekvapený, pretože som čakal ďalšie nudné dialógy a žiaden posun vpred, ale dostal som úplný opak. Film je vo výbornom tempe od začiatku do konca a nič mi tu nechýbalo. Knihu som síce nečítal, ale ani to nejako zvlášť neľutujem. Pre mňa zatiaľ najlepší zo všetkých filmov o Potterovi, aj keď to už nemá to čaro ako mala jednotka. Prekvapenie roka ! 90% (23.11.2010).

Total Recall (1990)

A tak teraz už všetci konečne vieme, kto má zo všetkých hercov tie najkrajšie oči :) Ale nie, celkom dobrá sci-fi, ktorú si určite treba pozrieť, aj to mladšie publikum. Na tie časy super! (12.11.2010).

Jezero (1999)

Tak, Jazero mi po prvý krát pušťal ešte môj ujo hneď ako vyšla na VHS, vtedy by som dal hneď z miesta 5 hviezdičiek, škoda len, že som medzitým trochu dospel :) (12.11.2010).

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Úplne najhoršia paródia akú som kedy videl, fakt, ani raz som sa nezasmial :( (12.11.2010).

Memento (2000)

Čo som to chcel ? ... aha, originálne dielo, bohužial s trochu nudným tempom 80% (12.11.2010).