• Krátkometrážní

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000)

Při první půli filmu sem si řikal, že se nejspíš jedná o další 5*čkovou záležitost. Při druhé půli sem u toho usínal a absolutně mě děj nebavil. Takže půl na půl. 50%

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Super film! Bryce a Juli jsou my připomínali Romea a Jůlii. Sice jsou pomíchané části filmu že Brycovo vyprávění je třeba o týden dřív, ale to mi vůbec nevadilo. Dlouho sem neviděl takovýto film, u kterého sem vydržel nehybně se koukat a nic přitom nedělat.! Bomba!

Pod hladinou Loch Ness (2001)

Mě to bavilo! Přemejšlel sem teď mezi 4*|3*. Ale přistoupil jsem na 3 kvůli tomu konci, ten jsem očekával úplně jinak. Ale ta Nessie? Mohli jí vytvořit líp.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Hry bez hranic .. Hry mých dětských let. Miloval jsem to a nedal sem dopustit na to, aby my to někdo na něco přepnul!

Velká oříšková loupež (2014)

Co s těma prachama uděláš? Koupim si Zoo. Já si koupim 3 zoo a 2 z nich ti dám. A taky poníky jsou chlupatí a přítulní.

Amanda Knoxová: Vražda v Itálii (2014) (TV film)

Amanda Knoxová je nevinná! Chudák holka, takhle jí zkazit život protože s ní bydlela.. Chtěla si dodělat školu a žít klidný život, kvůli soudům už nemůže

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Neuzaujalo. Žádný děj, žádná zábava. Pod pojmem KOMEDIE si představuji něco jiného. Jeśtě k tomu v názvu Las Vegas! Říkal jsem si - bomba konečně další komedie z Las Vegas, mám rád takovéto filmy. Většina komedií z LV mě bavilo (Pařba ve Vegas) čekal jsem něco podobného. Ne! Furt dokola všude drogy, fet a ještě jdou zfetovaný na konferenci o drogách a feťákách. Hm 1* za občas povedenou scénu.

Ulice (2005) (seriál)

Dříve odpad! Teď? Zajímavý děj. Ne! Dříve mě to nebavilo vůbec,kritizoval jsem to, nadával jsem na to, přepínal jsem to. Teď je to tak, že když díl nevidim večer, kouknu se na něj ráno, když mám čas (např. odpolední praxe). Takže - dřív 5% - teď 75%.